Stal Rzeszów – Motor Lublin 27.09.2003

040_stalrz-motorRelacjonuje Kibic Motoru: Na wyjazd do Rzeszowa wybrało się 107 kibiców Motoru, w tym paru kiboli Chełmianki (autokar i 3 busy). Droga na mecz mija Nam spokojnie, lecz w eskorcie policji. Przed Rzeszowem zatrzymują Nas białe kaski i następuje przeszukanie pojazdów. Przeszukanie odbyło się w miarę szybko, lecz psy specjalnie wiozły Nas na około.

W wyniku czego spóźniamy się na mecz około 10 minut. Na stadionie dość długo schodzi z kupowaniem biletów, lecz w 25 minucie już wszyscy znajdujemy się na sektorze. Wywieszamy flagi: „Nieproszeni Goście”, Niech Nas nienawidzą, byle się nas bali”, „Ultras”, „Szachownica” i flaga „Chełmianki”. Od razu zaczynamy prowadzić dobry doping, aż do końca meczu.

W drugiej połowie rzucamy sporą ilość konfetti, prezentujemy również pasy materiału i baloniadę (oprawę ultras przygotowała nowo powstała grupa Ultras „FzB’03, która licznie stawiła się na tym wyjeździe (tylko 4 ultrasów z obecnej grupy nie pojawiło się na tym meczu).

Stali Rzeszów w młynie około 250–300 osób. Doping zaczęli prowadzić dopiero jak My zaczęliśmy. Odpalili parę rac, parę bengali i saletrę. Nie obyło się również od wrzutów, których dość dużo posypało się pod koniec meczu w kierunku Stali.

Powrót do samego Lublina spokojny, również w eskorcie policji. A tak przy okazji mamy zaszczyt zaprosić kibiców Stali na mecz rewanżowy do Lublina.

Fotogaleria z meczu: Stal Rzeszów – Motor Lublin 27.09.2003.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!