Motor Lublin – Pelikan Łowicz 12.11.2011

Relacjonuje kibic Motoru: Ostatnie w tym roku spotkanie u siebie przyciągnęło na trybuny ponad 1000 kiboli Motoru. Z uwagi na atrakcyjność rywala i porę rozgrywania meczu należy tę liczbę uznać za przyzwoitą. Sporo ludzi wchodzi na sektor wcześniej, dzięki czemu nie ma ścisku pod bramą.

Doping zaczynamy od odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego, w asyście biało czerwonych flag. Do śpiewu włącza się cały stadion oprócz oczywiście „naszych” VIPków. Ich zachowanie poniżej krytyki, większość osób spod krytej trybuny nie wstała. Panowie i Panie, wstyd! Skandujemy także ”cześć i chwała bohaterom” oraz ”Polska, biało czerwoni”. Pytamy również leśnych dziadków z PZPN, gdzie jest orzeł?

Wywieszamy 10 flag: ”BLIND FURY”, ”ELITA WSCHODU”, ”MOTOROWCY”, ”ULTRAS”, ”RYCERZE KOZIEGO GRODU”, ”ŚLĄSK&MOTOR”, z wiadomych względów nie mogło zabraknąć też narodowej flagi ”MOTOR LUBLIN”. Płot przy sektorze A ozdabiają flagi Wesołej Ferajny, Śląska oraz Chełmianki. Pod koniec pierwszej połowy wywieszamy też transparent z pozdrowieniami dla chłopaków przebywających na przymusowych wczasach. Trzymajcie się! ‚

90 minut prowadzimy dobry doping. ”Tylko Motor nasz eRRR…” śpiewane kilkanaście minut daje niesamowity efekt. Przez cały mecz nie żałujemy gardeł. Przestoje praktycznie nie pojawiały się. Oby na wiosnę było co najmniej tak samo:) Kilka razy pozdrawiamy chłopaków zza krat oraz PZPN. Leci również trochę pirotechniki, w efekcie czego boczny sędzia bliski jest utraty nogi:) Pod koniec meczu cały stadion odtańczył walczyka. Spotkanie kończy się zwycięstwem naszych grajków 1:0. Po końcowym gwizdku piłkarze podbiegają do nas i rzucają koszulki, a my dziękujemy im za przyzwoite reprezentowanie barw Naszego Klubu w dotychczasowych meczach. Zdobyte trzy punkty oraz wyjątkowa zabawa w sektorze poskutkowały dobrymi humorami u opuszczających stadion.

Fotoreportaż z meczu: Motor Lublin – Pelikan Łowicz 12.11.2011