Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Motor Lublin 20.09.2013

swit_nowy_dwor_motor_lublin_20_09_2013 (5)Relacjonuje Kibic Motoru: Na piątkowy wyjazd do Nowego Dworu Mazowieckiego wybieramy się 3 autokarami i autami w 208 osób (w tym 4 os. Chełmianka, 2 os. Górnik Łęczna i 1 fan Śląska Wrocław). Droga w pierwsza stronę z wąsami lecz przed Warszawą przejmuje Nas większa liczba wąsów i omijamy Warszawę przez okoliczne miejscowości i pod stadion dojeżdżamy przed samym meczem.

Wejście na stadion dość mozolne gdzie wchodzimy prawie całą pierwszą połowę. Wywieszamy flagi Nieproszeni Goście, Motorowcy, i flagę Chełmianki. Doping prowadzimy od 2 połowy dość dobry do końca meczu. Kopacze wygrali mecz i wracamy z ogonem niebieskich do domów. Wyjazd bez atrakcji. Pod stadionem zostało 19 osób (w tym zakazowicze i osoby, które z różnych przyczyn nie pojawili się na stadionie). Podziękowania dla zgód i układowcza za obecność! Dzięki! AVE MOTOR!!!

Relacjonuje Kibic Świtu: Nietypowy termin czy brak wiary w piłkarzy spowodował, że frekwencja na meczu z Motorem znów była żenująca? A szkoda bo mecz mógł się podobać. Po pierwszych pięciu minutach mieliśmy już wynik 1:1 a w całej pierwszej połowie padło pięć bramek. Szkoda, że większość z nich dla przyjezdnych piłkarzy. Za nimi podążyli znani w Polsce „Nieproszeni Goście”…Tych w Nowym Dworze zjawiło się 208 w tym 4 Chełmianka Chełm, 2 Górnik Łęczna oraz 1 kibic wrocławskiego Śląska. Docierają tuż przed meczem przez co wejście na stadion mocno im się wydłużyło. Prawie w komplecie (zakazowicze i inni pod stadionem) rozpoczynają po przerwie dobry doping. Płot ubarwili „Nieproszonymi Gośćmi”, „Motorowcami” i faną Chełmianki. My w zaledwie 30 osób na sektorze pod blachą i flagą „Straszny Dwór”, dopingujemy z przestojami. Przykrą nowością jest fakt pobytu tajniaków niedaleko najzagorzalszego sektora. Mecz raczej z gatunku tych bez historii. Pozostaje zaprosić wszystkich (oczywiście oprócz wyżej wymienionych smutnych panów w cywilnych ubraniach) na kolejne spotkanie przy Sportowej, które odbędzie się w niedzielę 6 października o godzinie 16:00. Przeciwnikiem będzie dwukrotny mistrz Polski mielecka Stal.

Fotogaleria z meczu: Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Motor Lublin 20.09.2013.