Prezentacja drużyny Motoru Lublin 07.03.2015

Za nami Prezentacja drużyny Motoru Lublin. Kolejny już raz to my kibice w 100% byliśmy jej organizatorami. Także i w tym roku dopisała frekwencja, gdyż na hali Mosir zjawiło się blisko 1000 widzów. Oprócz zaprezentowania się pierwszej drużyny Motoru organizatorzy zapewnili wiele ciekawych atrakcji. Jak zwykle największą uwagę wśród zgromadzonych skupiły najmłodsze grupy młodzieżowe Motoru, które dodatkowo musiały złożyć uroczyste ślubowanie.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również występy muzyczne Stoka PMD oraz Rzepy USC z jego najnowszym utworem Motorowym „Nieproszeni Goście”.

Z okazji przypadającego w tym roku jubileuszu 65-lecia klubu wyróżnieni zostali dawni piłkarze Motoru- Marcina Syroka oraz Marcin Popławski. Podczas trwania imprezy nie zabrakło też kilku przemówień, m.in. reprezentanta Prezydenta Miasta, prezesa Motoru, trenera oraz kapitana drużyny. Oprócz tego wręczone zostały nagrody zwycięzcom konkursu plastycznego „Z życia Motorowca”.

W ciągu trwania prezentacji wielokrotnie głos zabierali sami kibice, fanatycznie dopingując cały Motor. Swój wkład mieli też ultrasi, którzy przygotowali okazyjny transparent „CZEKAMY NA BLASK WIELKIEGO MOTORU” w asyście zimnych ogni.

Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie kibiców Motoru Lublin-  „Motorowcy” i pragnie ono podziękować wszystkim osobom, które zaangażowały się w realizację tego przedsięwzięcia. Przed nami inauguracja rundy wiosennej w Wólce Pekińskiej. Pokażmy, że w tej części Polski jesteśmy najlepsi, zatem pojedźmy tam w konkretnej liczbie! Kto nie zapisał się wczoraj na listę wyjazdową, może to zrobić w tym tygodniu. WSZYSCY DO WÓLKI PEŁKIŃSKIEJ! AVE MOTOR!!!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*