Naszym priorytetem jest umieszczenie na Arenie gniazda

Jak wielu z was orientuje się, zbieramy pieniądze na nowe gniazdo, spełniające wszystkie wymogi. Od pewnego czasu Stowarzyszenie Kibiców Motoru Lublin „Motorowcy” systematycznie porusza z MOSiR-em różnego rodzaju sprawy, które mają nam pomóc w funkcjonowaniu na Arenie Lublin. Owocem spotkań i rozmów z MOSiR-em jest m.in. zgoda na ustawienie gniazda przy trybunie H.

W związku z tym, że ww. zgoda obwarowana jest pełnymi wymogami jakie gniazdo powinno spełniać, MOSiR pokazał nam przykładową ofertę prywatnej firmy, które w ich ocenie spełniałoby wszystkie wymogi i było funkcjonalne. Kliknij tutaj.

Koszt jaki jest każdy widzi, jeżeli więc posiadacie wiedzę, gdzie możliwe jest tańsze zakupienie podobnej konstrukcji, to jak najbardziej takie sugestie będą mile widziane. Oczywiście należy brać pod uwagę fakt, że taka konstrukcja musi posiadać wszystkie atesty i być podobnych gabarytów, żeby spokojnie dwie- trzy osoby z bębnem mogły swobodnie stać.

Zakup konstrukcji i zainstalowanie gniazda jest w tej chwili dla nas priorytetem i praktycznie wszystkie najbliższe zebrane środki będą przekazane na ten cel. Weźcie sobie to do serca, bo samo i za darmo do nas nie przyjdzie, a brak gniazda jest odczuwany przez wszystkich.

gg2

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*