Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski 02.05.2015

W sobotni wieczór piłkarze Motoru odnieśli zwycięstwo nad Orlętami Radzyń Podlaski 4:2. Nasza mobilizacja przyniosła skutek i na sektorze H pojawiło się ponad 1000 fanatyków, w tym kibice Śląska, Chełmianki (50) i Górnika (40). Tego dnia w całej Polsce obchodziliśmy święto flagi narodowej. Z tej też okazji odśpiewaliśmy hymn Polski w asyście Biało-Czerwonych flag.

Ponadto wróciła na nasze trybuny stara flaga reprezentacyjna w postaci repliki. Wczorajszy pojedynek miał dodatkowy smaczek, bowiem wreszcie na nasz stadion zawitali kibice przyjezdni (w ponad 200 osób). W sektorze gości pojawili się dopiero w ok. 20 minucie meczu i od razu zaczęli dopingować swoją drużynę. Trzeba przyznać, że zaprezentowali się bardzo dobrze. Część z nich była ubrana na biało, a reszta na zielono. Mieli ze sobą dwie oprawy, jedną patriotyczną, natomiast w drugiej połowie urządzili pokaz pirotechniczny z okazyjną sektorówką i transparentem.

My natomiast kolejny mecz bez oprawy, ale z dobrym dopingiem przez całe 90 minut. Widać, że akcja żółtej koszulki przynosi zamierzony efekt i już tylko nieliczni są wobec niej obojętni. Co ciekawe osoby, które nie miały w tym dniu żółtej koszulki zostały poproszone o zmianę miejsca na skrajne części sektora H. Tak więc jest to początek wprowadzania u nas nowych zasad i jak widać wszystko idzie ku dobremu. MOTOR UNITED!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!