Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

Jakiś czas temu Stowarzyszenie Kibiców Motoru Lublin „Motorowcy” wzięło udział w konkursie zorganizowanym przez Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej. Konkurs przy Fundacji Inicjatyw Obywatelskich przeznaczony był dla organizacji pozarządowych jaką jest właśnie nasze stowarzyszenie. Po ocenie merytorycznej i praktycznej okazało się, że złożony przez nas projekt o nazwie „SKML MOTOROWCY” uzyskał wystarczającą ilość punktów potrzebnych do przyznania nam dofinansowania. Za pieniądze, które dostaliśmy będziemy mogli wyposażyć siedzibę stowarzyszenia w niezbędne rzeczy takie jak: meble biurowe, krzesła, art. biurowe.

Zapewne wielu z was zauważyło, że nasze stowarzyszenie nie działa już tylko na papierze, ale skutecznie realizuje założone przez nas cele. Zachęcamy wszystkich do pomocy przy tworzeniu i funkcjonowaniu stowarzyszenia. Razem zadbajmy o rozwój ruchu kibicowskiego w Lublinie!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*