Motor Lublin – Karpaty Krosno 23.05.2015

Ostatnia sobota zostanie w pamięci chyba wszystkim Kibicom Motoru – a to za sprawą meczu z Karpatami Krosno. Dzięki realnej szansy na udział w barażach jak i wiadomości, że zostanie zaprezentowana kolejna już oprawa na lubelskiej Arenie mobilizacja na sobotnie spotkanie była bardzo duża. Dodatkowego smaczku dodawał również fakt pojawienia się na sektorze „D” kibiców gości.

Ciśnienie było widać już 2h przed meczem. Kibole w żółtych koszulkach nadciągali na stadion z każdej strony. Tego dnia w młynie Motorowcy stawili się w 1200 głów niosąc fanatycznym dopingiem piłkarzy. W drugiej połowie grupa UM`06 zaprezentowała nam efektowną oprawę przy asyście sporej ilości piro. Goście tego dnia również pokazali się z dobrej strony prowadząc doping przez 90 minut, wywiesili trans, który dopełnili flagami na kijach w swoich barwach. Kibice Karpat określili się na 119 głów. Niestety po bardzo dobrej grze, pomimo dwubramkowej przewagi nasi piłkarze nie zdołali „dowieźć” 3 punktów do końca spotkania tracąc bramkę w 90 minucie i ostatecznie remisując z Karpatami 2-2. Nie ma to jednak wpływu na nas! Już w najbliższą środę spotykamy się ponownie na Arenie Lublin, gdzie Motor podejmie Orlęta Radzyń Podlaski w półfinałowym meczu regionalnego PP. Początek spotkania o godzinie 18:00. PAMIĘTAMY O ŻÓŁTEJ KOSZULCE! Przypominamy również o trwających zapisach na ostatni wyjazd w tej rundzie. Zapisywać się można w sklepiku jak i na środowym meczu. Koszt wyjazdu to 10 zł.