Tylko do jutra trwa głosowanie w budżecie obywatelskim

Wszystkim naszym fanom przypominamy, że tylko do jutra można głosować na projekty zgłoszone w budżecie obywatelskim. Nikomu nie musimy przypominać, że głosowanie na projekt zgłoszony przez SKML  jest bardzo ważne. Głosować można online na stronie www.lublin.eu/budzetobywatelski jak również w punktach stacjonarnych. Głosujemy na projekty D-16 i M-68.

– Polski Styl. ul. Zielona 5
– Kibice Razem, ul. Noworybna 3
– Sklep Motorowcy, ul. Pocztowa 2/12
– Lombardy Amsterdam

Karty można także pobrać oraz oddać wypełnione w punktach wymienionych pod adresem http://lublin.eu/mieszkancy/obywatelski-lublin/budzet-obywatelski/ Aby oddać głos należy mieć ukończone 16 lat. KAŻDY GŁOS SIĘ LICZY!!!

D16 MIASTO SPORTOWEJ INSPIRACJI

Projekt zakłada zorganizowanie sali sportowej oraz siłowni dla mieszkańców Lublina. Zadaniem projektu jest organizowanie nieodpłatnych zajęć sportowych oraz spotkań z trenerami, sportowcami, fizjoterapeutami i dietetykami dla wszystkich chętnych mieszkańców. W każdym miesiącu realizacji projektu odbywać się będą zajęcia sportowe, ruchowe oraz sportów walki prowadzone przez instruktorów. Będą w nich mogli uczestniczyć osoby w każdym wieku. Zajęcia będą obejmowały różne dyscypliny sportów walki oraz zajęcia ogólnoruchowe dla najmłodszych oraz seniorów. Zajęcia zostaną dostosowane do grup wiekowych biorących w nich udział mieszkańców. Sala oraz siłownia były by dostępne również dla organizacji społecznych oraz stowarzyszeń, które chciałyby realizować w nich nieodpłatne zajęcia sportowe dla mieszkańców Lublina.

M-68 BEZPIECZNY LUBLIN

Projekt stwarza możliwości kompleksowego pozyskania wiedzy z tej tematyki. Podstawowym celem jest promowanie odpowiedzialnego społeczeństwa obywatelskiego poprzez pasję, aktywny wypoczynek i integrację. Projekt zakłada realizację kompleksowego cyklu szkoleń skierowanego do młodzieży lubelskich liceów. W ramach zajęć praktycznych i teoretycznych zostaną poprowadzone m. in. szkolenia z zakresu: ratownictwa medycznego, medycyny pola walki, terenoznawstwa i nawigacji, technik samoobrony podczas walki wręcz, survivalu, strzelectwa sportowego, strzelectwa obronnego. Prowadzenie szkoleń będzie obywać się w placówkach do tego przeznaczonych. Wynajęci instruktorzy stanowić będą kadrę wykształconych, doświadczonych i certyfikowanych specjalistów z danej dziedziny. Używający materiałów szkoleniowych i wyposażenia niezbędnego do przekazania wiedzy.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*