Sparingowa porażka z KSZO

Piłkarze Motoru przegrali wyjazdowe spotkanie kontrolne z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:1. Mimo, że podopieczni Marcina Sasala częściej utrzymywali się przy piłce, to gra nie przełożyła się na ostateczny wynik spotkania. Honorowe trafienie dla żółto-biało–niebieskich zdobył w 84′ minucie z rzutu karnego Artur Gieraga.

KSZO 1929 Ostrowiec Św. – Motor Lublin 2:1 (1:0)
Rafał Gil 37′ (k.), Kamil Dziadowicz 61′ – Artur Gieraga 84′ (k.)

MOTOR – Paweł Socha – Marcin Michota, Artur Gieraga, Radosław Kursa, Patryk Słotwiński – Kamil Cholerzyński – Paweł Kaczmarek, Olaf Martynek, Tomasz Tymosiak, Patryk Szysz – Kamil Majkowski
Ławka rezerwowych: Maciej Zagórski, Piotr Kożuchowski, Michał Kowalczyk, Szymon Kamiński, Michał Paluch, Paweł Myśliwiecki, Kamil Stachyra

KSZO – (1. połowa): Wierzgacz – Stachurski, Podstolak, Łatkowski, D. Cheba – P. Cheba, Nogaj, Mianowany, Czajkowski, Gil – Grunt

(2. połowa): Krupa – Podstolak, zawodnik testowany, Sołtykiewicz, Niziołek – Burzyński, Mąka, zawodnik testowany, Mężyk, Bełczowski – Dziadowicz