Rundę wiosenną czas rozpocząć! Wszyscy na sektor H! Dzisiaj godz. 19:00

Po długiej przerwie zimowej czas na pierwszy pojedynek o ligowe punkty. Rywalem Motoru będzie Cosmos Nowotaniec, czyli drużyna reprezentująca wioskę liczącą niespełna 500 mieszkańców. Przypomnijmy, że w rundzie jesiennej nasza drużyna przegrała w Nowotańcu 2:1. Dzisiaj wreszcie nadchodzi okazja do rewanżu i my jako kibice nie wyobrażamy sobie innego scenariusza, jak TYLKO ZWYCIĘSTWO nad „kosmitami” z Nowotańca. Mecz rozpocznie się o godzinie 19:00.

Przy stoisku z pamiątkami będzie można zapisać się na wyjazd samochodowy do Jarosławia (18.03). Bilet 15 zł – płatność przy zapisie.

Z racji tego, że jest to pierwszy mecz po długiej przerwie postanowiliśmy przypomnieć kilka zasad panujących na sektorze H.

• podstawowym atrybutem każdego Motorowca jest szalik i żółta koszulka;
  • doping prowadzony jest z przez gniazdowego i ewentualnie wyznaczone osoby do pomocy;
  • zdjęcia i filmy mogą robić tylko osoby wyznaczone;
  • niezależnie od wyniku, po zakończonym spotkaniu nikt nie opuszcza trybuny;
  • podczas każdego meczu zbierane są pieniądze do puszek, przeznaczone na cele kibicowskie;

Ciekawostką tego meczu może być przyjazd sympatyków Cosmosu, którzy kilka dni temu zapowiedzieli swój wyjazd na fejsbuku. „Mamy dobrą informację dla wszystkich fanów Cosmosu Nowotaniec! Organizowany jest wyjazd na mecz z Motorem Lublin! Mecz odbędzie się 10.03.2017 (piątek) o godzinie 19:00 w Lublinie. Koszt wyjazdu to 30-40 zł (zależy od liczby chętnych osób)”

Wszyscy do młyna. Przekazujcie informacje, że lecimy z dopingiem od 1 minuty meczu. Fanatycznie! AVE MOTOR!