Relacja i zdjęcia: Motor Lublin – Avia Świdnik (PP) 12.04.2017

W ligowych zmaganiach naszych piłkarzy nastąpił mały przerywnik, a mianowicie był to pojedynek w półfinale lubelskiego Pucharu Polski. Losowanie pod względem kibicowskim w tej edycji Pucharu było dla nas trochę bardziej łaskawe niż w poprzednim roku, ponieważ wylosowaliśmy świdnicką Avię. Jak się później okazało, nic bardziej mylnego.

Mimo środowego terminu, na Arenie Lublin pojawiło się 2150 widzów, co jest niezłym wynikiem. Bardzo dobrze liczbowo prezentował się nasz młyn, w którym zebrało się ok. 700 osób. Doping przez całe spotkanie stał na średnim poziomie, poza kilkoma momentami, kiedy potrafiliśmy naprawdę konkretnie ryknąć. Tego dnia na sektorze H wywiesiliśmy 4 flagi: ”Zygmuntowskie Aleje”, ”Motor Lublin”, ”Ave Motor” oraz ”Bastion Bełżyce”. Dodatkowo przez całe spotkanie wiszą dwa transparenty: ”Arena nie dla Górnika …” i ”śp. Johnny”, który upamiętnia niedawno zmarłego ziomka z Wrocławia. Dodatkowo na sektorze I wywieszone zostały dwie fany ”Wesoła Ferajna” i ”Stare ReKSy”. Piłkarze w rundzie wiosennej spisują się znakomicie i tym razem wygrywają 3:0, przechodząc tym samym do finału Pucharu Polski na szczeblu okręgowym, w którym zmierzą się z Lublinianką. Goście w myśl swojego ulubionego hasła motywacyjnego ”Kto nie jedzie ten cwel”, na tym meczu zaliczają okrągłe 0 🙂

AVE MOTOR!

 

Fotoreportaż z meczu: Motor Lublin – Avia ŚwidnikDorota Gębka – 30 zdjęć

Fotoreportaż z meczu: Motor Lublin – Avia ŚwidnikAleksandra Steć – 90 zdjęć

Kopiowanie naszych zdjęć na fejsbuka i na strony www przez serwisy kibicowskie możliwe jest tylko za naszą wcześniejszą zgodą.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*