Relacja i zdjęcia: Motor Lublin – Avia Świdnik 07.05.2017

W 28 kolejce ligowych zmagań, podobnie jak kilkanaście dni wcześniej w Pucharze Polski lubelski Motor stoczył derbowy pojedynek z Avią Świdnik. Dogodny niedzielny termin i świetna postawa piłkarzy zdecydowanie miały wpływ na liczbę widzów, bo tego dnia na Arenie zjawiło się 4050 fanów i jak dotychczas jest to rekord frekwencji w tym sezonie. Kolejny mecz z rzędu konkretnie prezentował się nasz młyn, który na derbach liczył ok. 1000 fanatyków!

Doping, podobnie jak liczba osób na stadionie, zdecydowanie najlepszy w tym sezonie. Mimo usilnych zaczepek gości, którzy byli ledwo słyszalni, skupiamy się przede wszystkim na wspieraniu naszej drużyny, ostatecznie kilka razy oznajmiając sąsiadkom co o nich sądzimy. Warto zaznaczyć, że na tym meczu debiutuję kolejna nowa pieśń ”Żółto-Biało-Niebieska Banda”, która po zdobytej bramce wybrzmiewała kilka dobrych minut z naszego sektora. W młynie tego dnia dnia zawisło 6 flag: ”Motorowcy”, ”Elita Wschodu”, ”Ave Motor”, ”Bastion Bełżyce”, ”Tylko Motor”, ”Motor Lublin z czachą” oraz tradycyjnie transparent ”Arena nie dla Górnika – w Lublinie Tylko Motor”. Dodatkowo sektor I niezmiennie zdobiły flagi ”Wesoła Ferajna” i ”Stare ReKSy”. Goście na tym meczu pojawili się w 108 osób z trzema flagami.

Piłkarze kolejny raz udowodnili znakomitą formę i odnieśli 11 zwycięstwo z rzędu w lidze, pokonując Avię 2:0! Po zakończeniu spotkania razem z zawodnikami wspólnymi śpiewami świętujemy wygraną.

DERBY SĄ NASZE!

 

Fotoreportaż z meczu: Motor Lublin – Avia ŚwidnikDorota Gębka – 54 zdjęcia

Fotoreportaż z meczu: Motor Lublin – Avia ŚwidnikAleksandra Steć – 61 zdjęć

Kopiowanie naszych zdjęć na fejsbuka i na strony www przez serwisy kibicowskie możliwe jest tylko za naszą wcześniejszą zgodą.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*