Relacja i zdjęcia: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Motor Lublin 13.05.2017

Mobilizacje na wyjazd do Ostrowca zaczęliśmy już tydzień przed meczem. Nie dało się ukryć, że to spotkanie zarówno pod względem kibicowskim jak i sportowym zapowiadało się na najciekawsze w tej rundzie. Propaganda w naszych szeregach przyniosła skutek i kilka minut po godzinie 16 w stronę województwa świętokrzyskiego wyruszyło ponad 150 fur, autokar i kilka busów. Do ‘’hutniczego miasta’’ dotarliśmy chwilę po godzinie 19 i tutaj zaczął się cyrk ze strony mundurowych. Taka ilość aut nie miała szans pomieścić się pod stadionem, dlatego ostatecznie, po decyzji smutnych panów, którzy tego dnia musieli wspiąć się na wyżyny swoich logistycznych umiejętności, większość pojazdów zostawiamy na parkingu, który był oddalony od stadionu o około 2 kilometry.

Samo wejście na sektor gości przebiegało bardzo mozolnie, przez co z czasem coraz więcej osób zaczęło tracić cierpliwość. Kiedy większość fanatyków była już na trybunach, okazało się, że sektor, który był dla Nas przygotowany jest zdecydowanie za mały, a druga trybuna na którą mieliśmy się udać znajdowała się na prostej stadionu, co zmusiłoby Nas do rozdzielenia się na dwie grupy. Ten pomysł nie przypadł Nam do gustu i po chwili namysłu, sami otwieramy sobie bramę sąsiedniego sektora i dzięki temu wszyscy zajmujemy miejsce na trybunie za bramką 🙂

Doping tego dnia stał na przyzwoitym poziomie, jednak jak na taką liczbę możemy wymagać od siebie zdecydowanie więcej! Na płocie ląduje 7 flag: ‘’Motor Lublin z czachą’’, ‘’Tylko Motor’’, ‘’Ave Motor’’, ‘’Rejowiec’’, ‘’Lubartów’’, ‘’Bastion Bełżyce’’ oraz fana naszych braci z Chełmianki. Dodatkowo na trybunie położonej na prostej przez cały mecz wisi trans skierowany dla naszego Ziomka, który przebywa na przymusowych wakacjach. Gospodarze zaprezentowali się z dobrej strony, cały mecz dopingują swoją drużynę, dodatkowo w drugiej połowie prezentują sektorówkę, po czym odpalają sporą ilość pirotechniki.

Piłkarze po znakomitej passie zwycięstw, tym razem zremisowali z wiceliderem na trudnym terenie, po bardzo zaciętym meczu. Po ostatnim gwizdku sędziego dziękujemy zawodnikom za walkę i zaangażowanie w tym spotkaniu, którego na pewno nie brakowało.

Wyjście ze stadionu, to istna błazenada ze strony mundurowych, którzy najpierw wypuszczali pojedynczo samych kierowców, a dopiero później resztę grupy. W drodze powrotnej na jednej ze stacji benzynowych mijamy się z pewną ekipą, która w asyście kilkunastu kabaryn czekała na przejazd całej naszej kolumny.

Ostatecznie w Ostrowcu Świętokrzyskim pojawiliśmy się w ok. 800 osób w tym delegacje wszystkich naszych przyjaciół: Chełmianka 46, Śląsk 40 oraz 4 kiboli Górnika Łęczna – dzięki wielkie za wsparcie!

MOTOR ON TOUR!

 

Fotoreportaż z meczu: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Motor LublinDorota Gębka – 28 zdjęć

Fotoreportaż z meczu: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Motor LublinAleksandra Steć – 74 zdjęcia

 

Kopiowanie naszych zdjęć na fejsbuka i na strony www przez serwisy kibicowskie możliwe jest tylko za naszą wcześniejszą zgodą.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*