Relacja i zdjęcia: Orlęta Radzyń Podlaski – Motor Lublin 11.06.2017

Na przedostatni mecz w tym sezonie wypadł nam wyjazd do Radzynia Podlaskiego. Stawka spotkania była ogromna, bo zwycięstwo w tym pojedynku dawało nam bardzo duże szanse na awans, dlatego nikogo specjalnie na tą wyprawę nie trzeba było namawiać, niestety końcowy wynik zaskoczył chyba wszystkich …

Kilkanaście minut po godzinie 14, kolumna ponad 100 aut i jednego busa wyruszyła w kierunku Radzynia. Pod stadionem Orląt pojawiliśmy się chwilę przed godziną 16. Samo wejście na sektor przebiegło sprawnie i każdy, kto chciał obejrzeć spotkanie znalazł się na obiekcie przed pierwszym gwizdkiem. Spora liczba osób z różnych względów została pod bramami stadionu. Od pierwszej minuty spotkania wspieraliśmy piłkarzy głośnym dopingiem, który tego dnia stał na przyzwoitym poziomie, chociaż warunki atmosferyczne, jak i sytuacja na boisku zdecydowanie nie działały motywująco. Tego dnia mieliśmy ze sobą dwie flagi: ‘’Nieproszeni Goście’’ oraz ‘’Ave Motor’’, które przez całe spotkanie zdobiły płot sektora gości. Nasza liczba w Radzyniu to ponad 500 głów, z czego grupa ok. 40 osób została pod stadionem. Gospodarze uformowali ok. 150 osobowy młyn i wywiesili trzy płótna.

Piłkarze po swoich wyczynach na boisku przegrywają spotkanie wynikiem 4:1 i szansa na awans w tym sezonie prawdopodobnie została już utracona. Po meczu dajemy jasno do zrozumienia kopaczom czego oczekujemy od nich w Rzeszowie i chyba tylko coś nieprawdopodobnego może dać nam promocję do wyższej klasy rozgrywkowej, lecz jeśli wiara czyni cuda …

MOTOR ON TOUR!

Fotoreportaż z meczu: Orlęta Radzyń Podlaski – Motor LublinDorota Gębka – 19 zdjęć

Kopiowanie naszych zdjęć na fejsbuka i na strony www przez serwisy kibicowskie możliwe jest tylko za naszą wcześniejszą zgodą.