Doping na EURO U-21

Pamiętacie świetną atmosferę z meczu Polska – Węgry U-21, 6 września 2016 roku? Zadbaliśmy wtedy o pełen sektor i gorący doping przez całe spotkanie. Atmosfera podobała się nie tylko nam, ale i kibicom węgierskim. Na mediach społecznościowych docenili nasze zaangażowanie Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej – Zbigniew Boniek oraz Prezydent Lublina – Krzysztof Żuk.

Wszyscy byli zadowoleni więc postanowiliśmy, że na meczach naszej reprezentacji rozgrywanych w ramach EURO U-21 w Lublinie damy z siebie jeszcze więcej. Po rozmowach w mieście i z przedstawicielami PZPN postanowiliśmy nie tylko zapełnić cały sektor, ale przygotować fanatyczny doping, świetną atmosferę, sektorówkę oraz biało – czerwone baloniki i chorągiewki dla najmłodszych. Mało tego udało nam się zebrać fundusze, aby nieopodal stadionu przygotować mały piknik dla najmłodszych z dmuchanymi zjeżdżalniami, bramkami do gry w piłkę, watą cukrową, popcornem i malowaniem twarzy – wszystko miało być dla dzieci za darmo. Specjalnie z tej okazji zaprosiliśmy również inne stowarzyszenia realizujące projekt Kibice Razem aby przyjechali do Lublina ze swoimi podopiecznymi, dla których przygotowaliśmy nie tylko udział w meczu, ale również zwiedzenie Lublina oraz pobyt obfitujący w atrakcje w ośrodku pod Lublinem. Nasze zaproszenie przyjęły ośrodki z Gdańska, Legnicy, Wrocławia oraz Zabrza. Wszystko było pięknie do tygodnia przed rozpoczęciem EURO U-21 w Lublinie.

Nie będziemy wdawać się w zbędne szczegóły, ale lokalni działacze nie tylko potraktowali nas jak piąte koło u wozu, odsyłając od jednego do drugiego, a potem wmawiając nam, że się nie da bo UEFA – sprawdziliśmy to bzdura! W pewnym momencie zaczęto nas traktować wręcz jak jakiś stanowiących potencjalne zagrożenie –co jest dziwne po świetnej współpracy przy wrześniowym meczu Polska – Węgry U-21. Jeszcze w dniu dzisiejszym doszło do tego, że koordynator lokalna ds. akredytacji Agnieszka Błaziak wmawiała nam, że nigdy nie dostała od nas żadnych maili, mimo, że na nie odpowiadała – mamy jej wiadomości w skrzynce. Szczególne „podziękowania” kierujemy również do Michała Pydy oraz Łukasza Świtalskiego, daliście z siebie wszystko, żeby zepsuć klimat wokół meczów reprezentacji w Lublinie. My w pewnym momencie powiedzieliśmy sobie dość, gdyż z poważnym traktowaniem spotykaliśmy się jedynie ze strony przedstawicieli Polskiego Związku Piłki Nożnej – za co dziękujemy. 

W ten sposób działacze Lubelskiego Związku Piłki zniszczyli kilka miesięcy pracy, przygotowań i pozyskiwania funduszy. Nie zamierzamy jednak nie dotrzymać tego, co obiecaliśmy kibicom i najmłodszym – pozytywny i gorący doping dla reprezentacji będzie – to tylko tyle, albo aż tyle, co jesteśmy w stanie zapewnić po takim zachowaniu ze strony lokalnych działaczy. Prosimy zatem LZPN i lokalnych działaczy  o dwie rzeczy:

– nie chwalcie się dobrą atmosferą i gorącym dopingiem sektora H, bo to nie wasza zasługa – wy zrobiliście wszystko, żeby zamiast dopingu mieć „pozdrowienia” dla LZPN przez cały mecz,
ale w przeciwieństwie do was, My dotrzymujemy słowa i swoje na meczu zrobimy;

– skasujcie nasze numery telefonów, nie przypominajcie sobie o nas gdy znowu będziecie mieli potrzebę zapełnić sektory i pokazać świetną atmosferę. Zmarnowaliście kilka miesięcy naszych przygotowań i pracy – będziemy o tym pamiętać!

Żeby nie wszystko jednak poszło na marne zapraszamy najmłodszych jutro od 13 do 17 do lokalu Kibice Razem przy ul. Noworybnej 3, czekać na was będą: popcorn, wata cukrowa, gry i zabawy, piłkarskie kolorowanki, malowanie twarzy oraz rozgrywki FIFA na Xboxie, może uda nam się też rozegrać konkurs z małymi upominkami – wszystko będzie za darmo. Serdecznie zapraszamy.

4 Komentarze

 1. Odezwa jak NAJBARDZIEJ OK ! Ale jestem za tym żeby wysłać ją równiez do lokalnych gazet (Kurier Lubelski, Dziennik Wschodni) niech opublikują go bo niestety mało osób postronnych wchodzi na stronę Kibiców Motoru. A tak to jak najwięcej osób będzie wiedziało PRAWDĘ ! A nie jak ta komedia co była z wyganianiem dzieciaków ze szkółki legii. Tak że chłopaki, proponuję wysłać ten list również do lokalnych gazet ale to jest wasza decyzja w tej kwestii. Pozdrawiam. AVE MOTOR !!
  9  0
  • Panowie daliście czadu z dopingiem we wczorajszym meczu ze Słowacją,chwala was wszyscy od gazet sportowych i nie tylko na Prezesie PZPN Zbigniewie Bońku kończąc i to jest najważniejsze.Zorganizowaliście jako pierwsi „młyn” dla reprezentacji i to dostrzegła piłkarska Polska i nie tylko,a LZPN i miejscowe kacyki którzy rzucają wam kłody pod nogi,no cóż je*ać ich i tyle.
   3   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*