Pierwszy wyjazd w sezonie – WSZYSCY DO NOWEGO TARGU!

Motorowcy Wyjazdowcy, mamy dla was bardzo dobrą wiadomość!!!

Już 12 sierpnia wracamy na szlak wyjazdowy! Oznacza to pełną mobilizację w naszych szeregach. Przekazujcie informacje i namawiajcie ziomków po szalu. Wyjazdy są esencją kibicowania, poświęcenia dla drużyny i okazją do przeżycia kolejnych, niezapomnianych przygód zwłaszcza na dalekich wojażach!

Zapisy na ten wyjazd, tradycyjnie już odbywają się w Sklepiku Kibiców Motoru na ul. Pocztowej 2 w godzinach 12 – 17 i potrwają do 10 sierpnia.

Nie bez powodu wyjazd ogłoszony jest z blisko dwutygodniowym wyprzedzeniem, gdyż w okresie wakacyjnym znacznie trudniej jest zorganizować transport. Każdemu powinno zależeć na osiąganiu przez nas jak najlepszych liczb i podtrzymaniu dobrej formy wyjazdowej z wiosny. Jeżeli wyprawa w tatrzańskie rejony będzie cieszyć się sporym zainteresowaniem, wówczas domówimy autokary. Jednak żeby tak się stało musicie się wcześniej zapisywać, najlepiej w tym tygodniu.

Koszt wyjazdu wynosi 80 zł za przejazd autokarem plus wejście na mecz. W dniu wyjazdu będzie możliwość dopisania się do listy, ale należy pamiętać, że cena wzrośnie do 100 zł.

WSZYSCY DO NOWEGO TARGU!
MOTOR ON TOUR!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*