Relacja i zdjęcia: Podhale Nowy Targ – Motor Lublin 12.08.2017

Na pierwszy mecz w sezonie wypadł nam wyjazd do Nowego Targu. Z Lublina wyruszyliśmy ze sporym opóźnieniem w sile 3 autokarów i kilku aut. Po drodze na jednym z postojów dołącza do nas ekipa Górnika. Przez fatalne warunki na drogach i początkowe opóźnienie pod stadion dojeżdżamy dopiero na rozpoczęcie drugiej połowy spotkania. Na sektor gości nie było sensu już wchodzić, więc podejmujemy decyzję o pozostaniu za bramami obiektu. Doping tego dnia ograniczyliśmy tylko do kilku okrzyków, a piłkarze na murawie zaliczają falstart, przegrywając z Podhalem 0:1. Gospodarze utworzyli skromny młynek, wywiesili jedną flagę i dopingowali przez większą część drugiej połowy. W drodze powrotnej na jednym z postojów, mundurowi postanowili jeszcze bardziej popsuć nam humory i nie wpuszczają dwóch z trzech autokarów do popularnej restauracji, blokując im drogę na poboczu. Po długich utarczkach słownych ruszamy w dalszą drogę, która mija już bez żadnych problemów.
Ostatecznie na inauguracyjnym wyjeździe w Nowym Targu pojawiliśmy się w liczbie 210 osób, w tym 22 kiboli Górnika Łęczna i 10 fanatyków Śląska Wrocław, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie!

MOTOR ON TOUR!

 

Fotoreportaż z meczu: Podhale Nowy Targ – Motor LublinDorota Gębka – 17 zdjęć

Kopiowanie naszych zdjęć na fejsbuka i na strony www przez serwisy kibicowskie możliwe jest tylko za naszą wcześniejszą zgodą.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*