Relacja i zdjęcia: Motor Lublin – AZS Podlasie Biała Podlaska 16.08.2017

W ramach drugiej kolejki trzecioligowych rozgrywek, podejmowaliśmy u siebie AZS Podlasie Biała Podlaska. Po falstarcie w Nowym Targu, wszyscy liczyli na rehabilitacje piłkarzy i pewne zwycięstwo przed własną publicznością. Mimo środowego terminu spotkania, na Arenie Lublin pojawiło się 2941 widzów. Frekwencja jak na sezon wakacyjny i środowy wieczór, jak najbardziej satysfakcjonująca, tym bardziej, że na sektorze H, młyn tworzyło ok. 700 osób. Doping tego dnia stał na dobrym poziomie, a zdecydowanie najlepiej wychodziły nam nowe przyśpiewki ‚Koziego Grodu Duma’ i ‚Żółto-Biało-Niebieska Banda’. Warto pochwalić również Wesołą Ferajnę, jak i sektory rodzinne, które aktywnie włączały się do dopingu, momentami tworząc zajebistą atmosferę na stadionie – oby tak dalej! Na meczu z Podlasiem, nasz sektor zdobiły 4 flagi: ‚Zygmuntowskie Aleje’, ‚Motor Lublin’, ‚Motorowcy’ oraz flaga naszego FC z Rejowca. Goście pojawiają się pod Areną w 30 minucie meczu, ale nie wchodzą do klatki. Zaznaczają obecność i po kilku minutach zawijają się w drogę powrotną. W swojej relacji twierdzą, że są w konflikcie z prezesem ich klubu. Nic jednak nie stało na przeszkodzie aby wysłać listę wyjazdową, czego jednak nie uczynili. Piłkarze co prawda wygrywają spotkanie 2:1, ale styl w jakim tego dokonali pozostawia wiele do życzenia. Po zakończeniu meczu dziękujemy zawodnikom za walkę i razem świętujemy pierwsze zdobyte trzy punkty w tym sezonie.

Fotoreportaż z meczu: Motor Lublin – AZS Podlasie Biała PodlaskaDorota Gębka – 25 zdjęć

Kopiowanie naszych zdjęć na fejsbuka i na strony www przez serwisy kibicowskie możliwe jest tylko za naszą wcześniejszą zgodą.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!