Relacja i zdjęcia: Motor Lublin – Karpaty Krosno 30.08.2017

W piątej kolejce ligowych zmagań, podejmowaliśmy u siebie drużynę Karpat Krosno. Kolejny mecz domowy, który odbywał się w środę jak i słabe występy naszych piłkarzy nie zapowiadały dobrej frekwencji, lecz tego dnia na Arenie Lublin, pojawiło się 3157 widzów, co jak na środek tygodnia daję bardzo dobry wynik.
Na sektorze H utworzyliśmy młyn, który liczył ok. 800 głów. Tego dnia wywiesiliśmy 6 flag: ”Motor Lublin z czachą”, ”Bastion Bełżyce”, ”Blind Fury”, ”Motorowcy” oraz ”Wesoła Ferajna” i
”Stare ReKSy”, które zdobiły sektor I. Dodatkowo na płocie zawisły dwa transparenty, jeden dla zasłużonego trenera naszego Motoru – Bronisława Waligóry, który w przerwie meczu otrzymał Medal 700-lecia Miasta Lublin, a także trans ”Matyjaszczyk nie wstyd ci za stadion Rakowa?”, który był skierowany do prezydenta miasta Częstochowy. Doping podczas tego spotkania stał na dobrym poziomie, z konkretnymi zrywami po kolejnych bramkach dla naszej drużyny. Nie obeszło się również bez wymiany uprzejmości z przyjezdnymi. Goście pojawili się w drugiej połowie w liczbie 185 głów , na którą składały się ekipy: Karpat, Stali Rzeszów, Stalówki i Glinika Gorlice. Wywiesili jedną swoją flagę oraz dwie fany zgodowiczów z Rzeszowa.
Piłkarze po słabym starcie sezonu tym razem pewnie pokonali drużynę z Krosna, kończąc spotkanie wynikiem 5:0, za co dziękujemy im po końcowym gwizdku i wspólnie świętujemy zwycięstwo.

Fotoreportaż z meczu: Motor Lublin – Karpaty KrosnoDorota Gębka – 29 zdjęć

Kopiowanie naszych zdjęć na fejsbuka i na strony www przez serwisy kibicowskie możliwe jest tylko za naszą wcześniejszą zgodą.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!