Relacja i zdjęcia: Motor Lublin – JKS Jarosław 13.09.2017

W siódmej kolejce trzecioligowych zmagań podejmowaliśmy u siebie JKS Jarosław. Kolejne domowe spotkanie niestety ponownie wypadło w środę, co znacząco przełożyło się na frekwencje, na Arenie tego dnia pojawiło się 2710 widzów. Młyn tworzyło około 700 kiboli, a kolejne bramki zdobywane przez naszych piłkarzy, napędzały doping, który stał na niezłym poziomie. Najlepiej wychodziły nam przyśpiewki ‚Żółto-Biało-Niebieska Banda’ oraz ‚Wielki Tłum’, które momentami potrafiliśmy zaśpiewać bardzo głośno, jednak jak na taką liczbę w młynie stać nas na wiele więcej. Sektor H podczas tego meczu zdobiły cztery flagi: ”Władcy Wschodu”, ”Urodziliśmy się po to …”, ”Ave Motor” oraz ”Vlepka”, dodatkowo na Wesołej Ferajnie tradycyjnie zawisły dwa płótna: ”Stare ReKSy” i ”Wesoła Ferajna”. Kibice gości pojawili się w liczbie ok. 90 głów wraz ze swoimi przyjaciółmi z Nowej Sarzyny, przez większość spotkania dopingowali swoją drużynę. Mieli ze sobą cztery fany, w tym dwie flagi Unii.
Piłkarze stanęli na wysokości zadania i wygrali trzeci raz z rzędu, pokonując JKS wynikiem 4:1. Po meczu dziękujemy im za walkę i wspólnie przez dłuższy czas świętujemy wygraną.
A już w najbliższą niedzielę wyruszamy w trasę na kolejne wyjazdowe spotkanie, WSZYSCY DO DALESZYC!
AVE MOTOR!

 

Fotoreportaż z meczu: Motor Lublin – JKS JarosławDorota Gębka – 24 zdjęcia

Kopiowanie naszych zdjęć na fejsbuka i na strony www przez serwisy kibicowskie możliwe jest tylko za naszą wcześniejszą zgodą.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*