Relacja: Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski 04.11.2017

W meczu 15 kolejki III ligi podejmowaliśmy u siebie drużynę Orląt Radzyń Podlaski. Tego dnia Arena Lublin zgromadziła 2715 widzów, co jest przyzwoitym wynikiem. Niestety, ale sektor H świecił pustkami i młyn, który utworzyliśmy liczył ok. 500 osób, co jest najgorszym wynikiem w tym sezonie. Spotkanie rozpoczęło się od minuty ciszy, która uczciła pamięć tragicznie zmarłego 7-letniego kibica i piłkarza Motoru – Sebastiana Pytki. Dodatkowo w 7 minucie meczu, skandowaliśmy imię i nazwisko chłopca. Doping podczas meczu z Orlętami tak jak i liczba w młynie, wypadł bardzo słabo, z kilkoma lepszymi momentami po zdobytych bramkach dla naszego zespołu. Warto zaznaczyć, że wspólnie z gośćmi, kilkukrotnie ‚pozdrawialiśmy’ smutnych panów. Sektor H tego dnia zdobiło 5 flag: ”Fanatycy znad Bystrzycy”, ”Vlepka”, ”Blind Fury”, ”Zygmuntowskie Aleje” oraz ”Motorowcy”. Dodatkowo dwie flagi – ”Stare ReKSy” i ”Wesoła Ferajna” zawisły na sektorze I. Kibice gości pojawili się na Arenie w liczbie 104 głów wraz z dwiema fanami. Piłkarze udanie zrewanżowali się za ostatnią porażkę w Radzyniu i pokonali drużynę Orląt 4:0. Po meczu dziękujemy zawodnikom za walkę i wspólnie świętujemy zwycięstwo.