Cennik karnetów na rundę wiosenną sezonu 2017/2018

Na stronie głównej klubu pojawiła się informacja odnośnie cen karnetów na zbliżającą się rundę wiosenną. 

 

Na stronie czytamy : 

„Karnety uprawniać będą do wejścia na 9 domowych spotkań ligowych żółto-biało-niebieskich w okresie od marca do czerwca 2018 roku. Szczegółowy terminarz spotkań zostanie opublikowany w najbliższych dniach.

Ceny stałych wejściówek zaczynają się już od 56 zł (karnet ulgowy) i 80 zł (karnet normalny). Szczegółowy cennik poniżej.

 
Karnety nabywać będzie można od 1 lutego:

– poprzez internetowy system biletowy na stronie bilety.motorlublin.eu;
– w Lombardach Amsterdam 24h przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 (całodobowo);
– w siedzibie klubu na Arenie Lublin przy ul. Stadionowej 1 (w dni robocze w godz. 9:30-16:30).
 

Od 1 lutego możliwa będzie również wymiana świątecznych voucherów karnetowych, których sprzedaż klub prowadził w grudniu. Aby wymienić voucher na właściwy karnet należy udać się z otrzymanym bonem do siedziby klubu na Arenie Lublin. Wymiana odbywa się nieodpłatnie.

Przypominamy również, iż klub prowadzi sprzedaż grupowych karnetów dla firm. Kupując karnety w ramach specjalnej oferty karnetowej dla firm można otrzymać nawet 20% rabatu w stosunku do standardowej ceny. Więcej informacji znaleźć można tutaj.

 
Cennik karnetów – wiosna 2018 (9 meczów w cenie karnetu):

cennik karnetów wiosna 2018

Karnety obowiązują na wszystkie domowe mecze ligowe Motoru Lublin (9 spotkań), które rozegrane będą w rundzie wiosennej III ligi sezonu 2017/2018 na Arenie Lublin.
 


 
Karnet ulgowy przysługuje kobietomdzieciom i młodzieży uczącej sięstudentom do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom.

Osoby powyżej 70 roku życia oraz dzieci do lat 13. roku życia* mogą zakupić karnet na dowolny sektor (poza sektorami Premium i VIP) za 8 zł.

* – dzieci do lat 13 wchodzą na stadion tylko pod opieką osób dorosłych.

Osoby niepełnosprawne (o znacznym stopniu niepełnosprawności – dawna I grupa) wchodzą na stadion bezpłatnie (oprócz sektora Premium i VIP), jednak uprzednio muszą odebrać darmowy karnet w siedzibie klubu.

Karnet VIP – w cenie karnetu poczęstunek w sali restauracyjnej strefy VIP oraz piwo marki Perła.”

 

Oczywiście zachęcamy wszystkich do zakupu karnetów na nadchodzącą rundę. 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*