Potrzebna pomoc dla Brata z Wrocławia!

Jeden z naszych Ziomali z wrocławskiego Śląska potrzebuje pomocy. Szczegóły pozwoliliśmy sobie zacytować bezpośrednio ze strony naszych zgodowiczów. Nie przechodźmy obojętnie. Każda złotówka się liczy! MOTOR I ŚLĄSK UNITED! 

„Stowarzyszenie kibiców Wielki Śląsk organizuje zbiórkę na rzecz jednego z najbardziej zasłużonych kibiców naszego klubu, który przejdzie niebawem poważną operację wzroku.

Fanatyk Śląska, znany w naszym środowisku jako Arnold, cierpi na bardzo poważną chorobę oczu, przez którą zostało mu tylko 7% wzroku. Przed nim bardzo poważna operacja, po której nie będzie widział przez kolejne trzy miesiące.

Dopiero potem okaże się czy przebiegła ona pomyślnie czy niestety stracił całkowicie wzrok, co byłoby bardzo bolesne nie tylko dla nas – jego przyjaciół, a także braci „po szalu” oraz jego samego, ale także dla jego kochającej rodziny.

Wszyscy wiemy, jak ważną osobą w naszym środowisku jest Arnold, w związku z tym Stowarzyszenie Wielki Śląsk organizuje zbiórkę pieniężną, z której wszystkie uzbierane środki zostaną przekazany na jego operację, której koszt wynosi aż 30 tysięcy złotych. Zbiórka odbędzie się:

– w pociągu specjalnym podczas wyjazdu do Warszawy (16.02)

– podczas domowego meczu Śląska, przeciwko Górnikowi Zabrze (25.02).

Można także dokonywać wpłat na konto bankowe 16 2490 0005 0000 4000 2218 0937 z dopiskiem dla Mariusza. (Alior Bank)

Miejmy nadzieję, że nikt z Was nie przejdzie obojętnie obok tych zbiórek i udowodnimy – po raz kolejny, że hasło „Jeden za wszystkich, wszyscy za Śląsk” to nie tylko pusty slogan.
ZWYCIĘŻAJĄ TYLKO TACY, KTÓRZY NIE TRACĄ WIARY!” 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*