Motor remisuje w Zamościu z miejsowym Hetmanem 1:1

W rozegranym w środowy wieczór w Zamościu meczu kontrolnym drużyna Motoru Lublin, złożona z zawodników pierwszej drużyny i młodych piłkarzy występujących na co dzień w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów, zremisowała z miejscowym Hetmanem 1:1.

Bramkę dającą remis żółto-biało-niebieskim zdobył w drugiej części spotkania Adrian Rapa. Z kolei gola dla zespołu Hetmana strzelił w pierwszej połowie meczu wypożyczony z Motoru do zamojskiej drużyny napastnik, Michał Paluch.

Sparing | 14.02.2018, godz. 17:30, Zamość
Hetman Zamość – Motor Lublin 1:1 (1:0)
Michał Paluch 26′ – Adrian Rapa 80′

Hetman Zamość (wyjściowy skład): Skrzypek – Kanarek, Żmuda, Świech, Daszkiewicz, Michalak, Kycko, Bednara, Daszek, Paluch, Myśliwiecki. W drugiej części spotkania grali także: Nastałek, Baran, Alochin, Wyłupek oraz zawodnik testowany.

Motor (I połowa): Socha – Baryła, Budzyński, Kursa, Szkatuła, Kamiński, Kumoch, Korczakowski, Florek, Pryliński, Tkaczuk.

Motor (II połowa): Ukalisz – Niewiński, Dobrzyński, Kursa (65′ Budzyński), Szkatuła (65′ Baryła), Kamiński, Kumoch (60′ Pupeć), Kłos, Pęcak, Jaśkiewicz, Tkaczuk (60′ Rapa).

W najbliższą sobotę (17 lutego) pierwszy zespół Motoru zmierzy się w Łęcznej z I-ligowym Górnikiem. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:00.

Źródło: motorlublin.eu