Zwycięstwo last minute! Motor pokonuje MKS Trzebinia po bramkach w końcówce spotkania

W meczu 26. kolejki III ligi Motor Lublin pokonał w Trzebini miejscowy MKS 2:1 po bramkach Artura Gieragi i Dmytro Kozbana. W zespole żółto-biało-niebieskich zadebiutował Jakub Buczek, młody zawodnik z rocznika 1999.

Gole dla żółto-biało-niebieskich w meczu padały w ostatnich minutach spotkania. Najpierw w 90. minucie piłkę do bramki MKS-u posłał Artur Gieraga. Siedem minut później piłkę meczową wykorzystał Dmytro Kozban, który po dośrodkowaniu Kaczmarka i przedłużeniu Gieragi umieścił ją w siatce bramki gospodarzy.

W spotkaniu z MKS-em w pierwszym zespole Motoru zadebiutował Jakub Buczek, zawodnik z rocznika 1999. Miał on swój udział przy golu na 1:1, gdyż to on zapoczątkował całą akcję bramkową dobrym podaniem na skrzydło. Jakub Buczek, to kolejny junior Motoru Lublin, który debiutuje w ostatnich dniach w pierwszej drużynie. W ubiegłą środę w spotkaniu ligowym ze Spartakusem Daleszyce po raz pierwszy w seniorskim zespole zagrał Kamil Kumoch.

III liga – 26. kolejka | 28.04.2018, godz. 16:00, Trzebinia
MKS Trzebinia – Motor Lublin 1:2 (1:0)
Mateusz Stanek 17′ – Artur Gieraga 90′, Dmytro Kozban 90’+7

Motor: Motor: Socha – Michota, Tadrowski, Gieraga, Słotwiński, Majkowski (46′ Dzięgielewski), Kamiński (78′ Buczek), Tymosiak (63′ Zgarda), Oziemczuk (63′ Kozban), Kaczmarek, Nowak

Żółte kartki dla Motoru: Dzięgielewski, Michota

W następnym spotkaniu ligowym żółto-biało-niebiescy zmierzą się na Arenie Lublin z Sołą Oświęcim. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 5 maja o godz. 19:00.

Źródło: motorlublin.eu