Kolejna wygrana i bardzo dobra sytuacja ligowa Motoru Lublin U-19

Młodzieżowcy z zespołu Motoru Lublin U-19 postanowili wziąć przykład ze starszych kolegów i ich dzisiejszy mecz z Progresem Kraków również przybrał dramatyczny obrót. Seniorzy żółto-biało-niebieskich wygrali w sobotę 2:1 z MKS-em Trzebinia po dwóch golach zdobytych w ostatnich minutach gry, zaś juniorzy starsi ograli w niedzielę Progres trafiając do siatki w 48. minucie (1:1), 86. minucie (2:1) i 96. minucie spotkania (3:1).

Pomeczowy komentarz trenera Tomasza Jasika: – To spotkanie rozpoczęliśmy źle. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu ospała, bojaźliwa. Na drugą połowę wyszliśmy bardziej skoncentrowani. Graliśmy lepiej w ofensywie, ale trzeba też pochwalić chłopaków za grę defensywną, bo to Progres dłużej utrzymywał się przy piłce. Naszym założeniem na ten mecz było głębokie bronienie i szukanie kontr. To się opłaciło, bo wszystkie trzy bramki zdobyliśmy po kontratakach. Cieszę się, że wygraliśmy bo teraz nasza sytuacja w tabeli już się poprawiła.

Centralna Liga Juniorów (grupa wschodnia) – 25. kolejka | 29.04.2018, godz. 16:00, boczne boisko Areny Lublin
Motor Lublin – Progres Kraków 3:1 (0:1)
Rak 48′, 86′ (k.), Pryliński 90’+6 – ? 30′

Motor: Rojek – Kraśniewski (60′ Kopyciński), Cichocki, Dobrzyński, Kożuchowski – Kłos, Buczek (85′ Niewiński), Kumoch (75′ Jaśkiewicz), Pęcak (70′ Pryliński) – Rak, Dusiło.

Żółte kartki dla Motoru: Jaśkiewicz, Niewiński.

W przyszłą niedzielę (6 maja, godz. 13:00) żółto-biało-niebiescy zmierzą się w Olsztynie z miejscowym Stomilem.

Źródło: motorlublin.eu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!