Czwarta kolejna wygrana Motoru Lublin

Motor Lublin nadal kroczy po zwycięskiej ścieżce. Żółto-biało-niebiescy w meczu 27. kolejki III ligi ograli Sołę Oświęcim 3:0 po bramkach Marcina Burkhardta, Konrada Nowaka oraz Dmytro Kozbana.

Soła rozpoczęła mecz bardzo agresywnie. Goście grali wysokim pressingiem, ale szybko musieli zrewidować swój plan na to spotkanie. Już w 3. minucie wynik otworzył bowiem Marcin Burkhardt, który pokonał bramkarza bardzo ładnym, podkręconym uderzeniem z rzutu wolnego.

„Bury” miał również udział przy drugiej bramce dla Motoru. 34-letni pomocnik dorzucił piłkę z rzutu wolnego wykonywanego z bocznej strefy boiska, piłka w polu karnym po zgraniu trafiła w „kocioł”, gdzie najlepiej odnalazł się Konrad Nowak. „Nowy” z bliska i bez problemów umieścił piłkę w siatce.

Gości wykończył w ostatnich minutach meczu wprowadzony w drugiej połowie Dmytro Kozban. Ukraiński napastnik przekierował do siatki silne wbicie piłki w pole karne Pawła Kaczmarka. „Dima” naprawił swój błąd sprzed kilku minut kiedy w identycznej sytuacji nie trafił w futbolówkę.

III liga – 27. kolejka | 05.05.2018, godz. 19:00, Arena Lublin
Motor Lublin – Soła Oświęcim 3:0 (2:0)
Marcin Burkhardt 3′, Konrad Nowak 21′, Dmytro Kozban 81′

Motor: Socha – Michota (74′ Kasolik), Kursa, Gieraga, Słotwiński, Burkhardt (69′ Tymosiak), Buczek (85′ Kamiński), Kaczmarek, Oziemczuk, Majkowski (57′ Szkatuła), Nowak (63′ Kozban)

Sędziował: Tomasz Mroczek (Mielec)

Widzów: 2886

W najbliższy piątek (11 maja, godz. 17:00) żółto-biało-niebiescy zmierzą się w Skawinie z Wiślanami Jaśkowice.

Źródło: motorlublin.eu