Poszli na wymianę ciosów. Wysoki remis juniorów starszych w CLJ U-19

Juniorzy starsi Motoru Lublin podzielili się punktami z UKS SMS Łódź w przedostatniej, 29. kolejce grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów U-19. Lublinianie w pierwszej połowie prowadzili już 2:0, ale ich błędy indywidualne i ambitna gra przyjezdnych pozwoliły wyjechać im do Łodzi z wynikiem 3:3.

Pomeczowy komentarz trenera Tomasza Jasika:

Centralna Liga Juniorów (grupa wschodnia) – 29. kolejka | 27.05.2018, godz. 16:00, boczne boisko Areny Lublin
Motor Lublin – UKS SMS Łódź 3:3 (2:0)
Bramki dla Motoru: Dobrzyński 18′, 49′, Dusiło 23′

Motor: Rojek – Rybak (65′ Pryliński), Kożuchowski, Dobrzyński, Kopyciński, Pęcak (46′ Niewiński), Kumoch, Buczek, Kłos, Dusiło (46′ Rak), Florek (60′ Pupeć).

Żółta kartka dla Motoru: Dobrzyński.

W 39. minucie meczu UKS SMS Łódź nie wykorzystał rzutu karnego (Patryk Rojek obronił).

W przyszłą sobotę (2 czerwca, godz. 12:00) żółto-biało-niebiescy zmierzą się w Rzeszowie z miejscową Stalą, w ramach 30. kolejki Centralnej Ligi Juniorów, która zakończy rozgrywki ligowe w sezonie 2017/2018.

Źródło: motorlublin.eu