Relacja: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Motor Lublin 16.06.2018

Na ostatni wyjazd w sezonie przyszło nam jechać do Ostrowca Świętokrzyskiego. Mimo utraconej już szansy na awans, chwilę po godzinie 14, w sile ponad 50 aut i kilku busów wyruszyliśmy w stronę województwa świętokrzyskiego. Droga przebiegła bez żadnych problemów i pod stadion dojechaliśmy godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Wchodzenie na obiekt tym razem przebiegało bardzo mozolnie, a ostatnie osoby pojawiły się w klatce dopiero w przerwie meczu. Na płocie zawisła flaga ”Nieproszeni Goście” oraz transparent dla naszego Brata – ”Krzysiu wracaj do zdrowia”. Wraz z rozpoczęciem drugiej połowy ruszyliśmy z dopingiem, który tego dnia nie był wysokich lotów. Gospodarzy w młynie ok. 250-300 z jedną flagą i transparentem. Piłkarze remisują spotkanie wynikiem 1:1 i sezon kończymy na drugim miejscu z dorobkiem 71 punktów.
W Ostrowcu byliśmy obecni w liczbie 250 głów w tym ok. 30 osobowa delegacja kibiców Śląska Wrocław i 15 kiboli Górnika Łęczna – dzięki za wsparcie!