Pewna wygrana Motoru Lublin w sparingu z Victorią Sulejówek

W rozegranym w sobotę na bocznym boisku Areny Lublin meczu kontrolnym zespół Motoru Lublin pokonał drużynę Victorii Sulejówek 3:0.

W pierwszej części spotkania widzowie zgromadzeni na bocznym boisku Areny Lublin obejrzeli dwa gole. Pierwszy na listę strzelców w 18. minucie meczu wpisał się Dawid Pożak, który ładnym strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza gości. Dla Dawida było to już drugie trafienie dla Motoru w letnich sparingach, gdyż przed tygodniem zdobył on gola w spotkaniu kontrolnym z Legionovią Legionowo. Trzy minuty później było już 2:0 dla żółto-biało-niebieskich – drogę do siatki bramki gości znalazł testowany przez Motor zawodnik.

Druga część meczu to kolejne ataki Motoru Lublin na bramkę przyjezdnych. Dobre okazje do podwyższenia stanu meczu mieli m.in. Piotr Darmochwał, Marcin Michota, czy też testowany na środku obrony zawodnik, jednak piłka nie chciała wpaść do bramki Victorii. Na trzeciego gola kibice czekać musieli do 72. minuty, kiedy to swoje debiutanckie trafienie dla żółto-biało-niebieskich zaliczył Piotr Darmochwał. Wynik nie zmienił się już do końca spotkania i Motor Lublin pokonał drużyną Victorii Sulejówek 3:0.

Sparing | 21.07.2018, godz. 12:00, boczne boisko Areny Lublin
Motor Lublin – Victoria Sulejówek 3:0 (2:0)
Dawid Pożak 18′, zawodnik testowany 1 21′, Piotr Darmochwał 72′

Motor (I połowa): Sobieszczyk – Brzyski, Kursa, Cichocki, Wołos, Pożak, Kamiński, Meschia, Gałecki, zawodnik testowany 1, Paluch

Motor (II połowa): Olszewski – Słotwiński (80′ Brzyski), zawodnik testowany 2, Dobrzyński, Michota, Dusiło, Buczek, Darmochwał, Kumoch, Nowak, Rak

W przyszłą sobotę (28 lipca) zespół Motoru Lublin rozegra dwie gry kontrolne. Przeciwnikami żółto-biało-niebieskich będą ekipy Tomasovii Tomaszów Lubelski oraz Lewartu Lubartów.

Źródło: motorlublin.eu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!