Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Motoru Lublin w rundzie jesiennej

Wystartowała sprzedaż karnetów na domowe mecze Motoru Lublin w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 III ligi gr. IV.

Karnety uprawniają do wejścia na 8 domowych spotkań ligowych żółto-biało-niebieskich w okresie od sierpnia do listopada 2018 roku. Cennik karnetów oraz szczegółowy terminarz meczów Motoru na Arenie Lublin znaleźć można poniżej.

Cena karnetu na trybunę VIP ustalona została na 210 zł. Cena biletu VIP na pojedynczy mecz domowy Motoru Lublin w rundzie jesiennej 2018 wynosić będzie 30 zł.
 


 
Sprzedaż karnetów na mecze Motoru prowadzona jest w następujących punktach stacjonarnych:

w Lombardach Amsterdam 24h przy ul. Lwowskiej 6d i Placu Dworcowym 4 (całodobowo);
w siedzibie klubu na Arenie Lublin przy ul. Stadionowej 1 (w dni robocze w godz. 9:30-16:30).
 
Sprzedaż karnetów prowadzona jest także online na stronie internetowej bilety.motorlublin.eu.
 


 
Informujemy, iż przy zakupie karnetu nie jest wymagana Karta Kibica Motoru Lublin. Osoby, które nie posiadają karty otrzymują papierowy karnet (przy zakupie przez internet karnet przesyłany jest mailowo w formacie .pdf do własnego wydruku), który umożliwia wejście na wszystkie mecze. Osobom, które posiadają już Kartę Kibica Motoru Lublin, karnet dodatkowo wgrywany jest automatycznie na kartę, której używać można do wejścia na stadion.

Osoby, które chciałyby wyrobić Kartę Kibica mogą to zrobić w siedzibie klubu na Arenie Lublin. Przy zakupie karnetu koszt wyrobienia karty to jedynie 1 zł. Z kolei osoby, które nie kupują karnetu, a chcą uzyskać kartę, by nabywać na nią bilety na pojedyncze mecze Motoru Lublin uiszczają opłatę w wysokości 7 zł.

Więcej szczegółów na temat Karty Kibica znaleźć można na stronie motorlublin.eu/karta-kibica.

 

Karnety obowiązują na wszystkie domowe mecze ligowe Motoru Lublin rundy jesiennej III ligi sezonu 2018/2019 na Arenie Lublin.

Karnet ulgowy przysługuje kobietom, dzieciom i młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom.

Osoby powyżej 70 roku życia oraz dzieci do lat 13. roku życia* mogą zakupić karnet na dowolny sektor (poza sektorami Premium i VIP) za 14 zł.

* – dzieci do lat 13 wchodzą na stadion tylko pod opieką osób dorosłych.

Osoby niepełnosprawne (o znacznym stopniu niepełnosprawności – dawna I grupa) wchodzą na stadion bezpłatnie (na miejsca dla niepełnosprawnych), jednak uprzednio muszą odebrać darmowy karnet w siedzibie klubu.

Przypominamy, iż na mecze towarzyskie i mecze rozgrywane w ramach Pucharu Polski nie obowiązują karnety, które upoważniają do wstępu jedynie na spotkania ligowe!
 

Źródło: motorlublin.eu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*