Gramy ze Spartakusem Daleszyce

W niedzielę piłkarze Motoru Lublin udadzą się w drogę do Daleszyc, gdzie o godz. 17 podejmie ich miejscowy Spartakus.

Już od kliku lat żółto-biało-niebiescy mają problemy z odpowiednim rozpoczęciem rozgrywek. Odkąd znaleźli się w III lidze jeszcze ani razu nie udało im się dobrze wejść w sezon. Najlepiej wyszło im to w 2015 roku, gdy po trzech kolejkach mieli na koncie sześć punktów oraz cztery bramki zdobyte i dwie stracone. Bieżący sezon jest pod tym względem drugim najlepszym – podopieczni Mariusza Sawy uzbierali póki co pięć „oczek”, a ich bilans bramkowy prezentuje się następująco – trzy trafienia „na plus”, dwa „na minus”.

Ponadto w poprzednich latach Motor regularnie inaugurował walkę o mistrzostwo III ligi dwoma porażkami i zwycięstwem. Było tak w sezonie 2014/2015 (bramki 3-5), 2016/2017 (3-3) i 2017/2018 (3-4).

W ostatnich dniach zespół pracował głównie nad skutecznością. Lublinianie stwarzają sobie wiele sytuacji podbramkowych, ale mają problemy z wykończeniem. Dwie z trzech zdobytych bramek zanotowali po stałych fragmentach gry. Sztab szkoleniowy liczy, że ze Spartakusem uda się przełamać strzelecką niemoc.

Spotkanie w Daleszycach to do tego dobra okazja. Drużyna Andrzeja Więcka nie może zaliczyć ostatnich tygodni do udanych. Po trzech kolejkach jest drugim najsłabiej broniącym zespołem ligi i straciła już 8 goli. Gracze Spartakusa gorzko będą wspominać mecz minionej kolejki ze Stalą Kraśnik, w którym przegrali aż 0:5.

Mecz ze Spartakusem odbędzie się w niedzielę 26 sierpnia o godz. 17 w Daleszycach.

 

Źródło: motorlublin.eu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*