Relacja: Granit Bychawa – Motor Lublin (PP) 19.09.2018

Na pierwszy wyjazd w Okręgowym Pucharze Polski przyszło nam jechać do pobliskiej Bychawy. Na ten mecz nie ogłaszaliśmy wyjazdu i każdy na to spotkanie wybierał się na własną rękę. Wejście na stadion było darmowe i po zebraniu się w większą grupę zajęliśmy miejsce na ostatnim sektorze miejskiego obiektu. Doping tego dnia był rwany, a w drugiej połowie ograniczyliśmy się tylko do kilku okrzyków. Dosyć popularnym na tym wyjeździe okazał się okrzyk ”Był, będzie jest MOTOR RKS”, który miejscowi na pewno zapamiętają na długo 🙂 W przerwie meczu część eskapady znudzona wyczynami kopaczy na murawie, rozegrała między sobą mecz na bocznym boisku. Piłkarze po dosyć przeciętnym spotkaniu pokonali miejscowy Granit wynikiem 2:0 i awansowali do kolejnej rundy Pucharu, w której zmierzymy się z Powiślakiem Końskowola. Po ostatnim gwizdku świętujemy zwycięstwo z piłkarzami, nie obyło się również bez przyśpiewki ”Puchar jest nasz” 🙂 i wyruszyliśmy w drogę powrotną do Lublina.
Na Okręgowym Pucharze Polski w Bychawie wspieramy naszych piłkarzy w ok. 100 osób.