Gramy z Sokołem Sieniawa. Za sterami drużyny trener Robert Chmura

W sobotę o godz. 18 na Arenie Lublin zawodnicy Motoru podejmą Sokół Sieniawa. Na ławce lubelskiej drużyny jako trener zasiądzie Robert Chmura.

Chmura w ostatnim czasie był drugim trenerem w sztabie najpierw Piotra Zasady, a ostatnio Mariusza Sawy. Po odejściu tego drugiego klub nie zatrudnił jeszcze odpowiedniego kandydata, wobec czego przez ostatnie dni zespół pracuje pod okiem byłego zawodnika Motoru. 41-letni ex-obrońca poprowadził już żółto-biało-niebieskich w jednym meczu. W minioną środę w Pucharze Polski nasz zespół pokonał Granit Bychawa 2:0 w III rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgowym.

Motorowcy w meczu z Sokołem zagrają podrażnieni ubiegłotygodniową porażką z Hutnikiem w Krakowie. Lider tabeli IV grupy III ligi zwyciężył 5:3, a do przerwy prowadził nawet 5:0. W dobrych nastrojach do Lublina przyjadą za to gracze beniaminka. Sokół w minionej kolejce wygrał ze Stalą Kraśnik 5:1. W meczu tym kolejne trafienie do swojego dorobku dopisał Patryk Kapuściński, napastnik Sokoła, który ex aequo z Kamilem Sobalą jest wiceliderem klasyfikacji strzelców IV grupy III.

Spotkanie z Sokołem Sieniawa odbędzie się 22 września, a więc w międzynarodowy Dzień bez Samochodu. Z tej okazji serdecznie zachęcamy wszystkie osoby, które wybierają się jutro na mecz do skorzystania z alternatywnych źródeł transportu – komunikacji miejskiej (tego dnia z dowodem rejestracyjnym można poruszać się nią za darmo) czy roweru. Poniżej znajdziecie mapę parkingów oraz stacji rowerowych w sąsiedztwie stadionu.

Źródło: motorlublin.eu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*