Remis juniorów starszych w Bełchatowie

W sobotnim meczu 9. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18 zawodnicy Motoru Lublin zremisowali na wyjeździe z GKS-em Bełchatów 1:1. Autorem bramki dla lublinian był Kamil Kumoch.

Pomeczowy komentarz trenera Tomasza Jasika: – Dokonaliśmy czegoś niemożliwego. Strzeliliśmy bramkę w 95. minucie, grając w osłabieniu, po czerwonej kartce Dawida Celmera. W dodatku do siatki trafił Kamil Kumoch, który ostatnie minuty stał tylko pod bramką rywali, bo złapał kontuzję a nie mogliśmy dokonać następnej zmiany. Ponadto końcówkę graliśmy na bramce z półprzytomnym Pawłem Łakotą, który dostał w głowę. Biorąc pod uwagę okoliczności, bardzo cieszymy się z tego punktu. Zespół po raz kolejny pokazał, że walczy do samego końca.

Centralna Liga Juniorów U-18 – 9. kolejka | 29.09.2018, godz. 12:00, Bełchatów
GKS Bełchatów – Motor Lublin 1:1 (0:0)
Konrad Matuszewski 58′ (k.) – Kamil Kumoch 90’+2

Motor: Łakota – Baryła, Gontarz, Zbiciak, Celmer – Kumoch, Zieliński (80′ Dajer), Kłos (70′ Pęcak), Dusiło (60′ Rybak), D’Apollonio (46′ Kobus) – Rak.

Żółte kartki dla Motoru: Rak, Celmer (dwie), Łakota.

Czerwona kartka dla Motoru: Celmer w 78. minucie meczu (za drugą żółtą).

W następnej kolejce Motor Lublin zagra u siebie z Ruchem Chorzów. Mecz odbędzie się w 7 października (niedziela) o godz. 12 na bocznym boisku Areny Lublin.

Źródło: motorlublin.eu