Piąty remis Motoru w tym sezonie!

Natchniona środowym zwycięstwem nad Koroną Kielce Wisła Sandomierz postawiła się Motorowi Lublin, któremu w ramach 11. kolejki rozgrywek grupy IV III ligi urwała punkty. Wynik w Lublinie otworzył dopiero w 66. minucie sobotniego meczu Paweł Bażant. 26-latek wykorzystał sytuację sam na sam z Adrianem Olszewskim. Sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry w zamieszaniu podbramkowym idealnie odnalazł się Szymon Rak i strzelił na 1:1. Żółto-biało-niebiescy rzucili się do ataku, a szczęścia próbowali m.in. Robert Majewski i Grzegorz Bonin. Strzał tego pierwszego zdołał wybronić bramkarz. Natomiast popularny Bonio trafił w słupek. Dla lublinian to drugi remis z rzędu.

Motor Lublin – Wisła Sandomierz 1:1 (0:0)
Bramki: Szymon Rak 84′  – Paweł Bażant 66′

Motor: Olszewski – Wołos, Kraśniewski (76′ Michota), Ranko, Brzyski – Bonin, Majewski, Kumoch (40′ Cichocki), Gałecki (74′ Rak), Darmochwał (61′ Meschia) – Paluch.

Wisła: Wierzgacz – Chorab, Kolbusz, Konefał, Bażant (82′ Ferens) – Łata (64′ Sornat), Siedlecki (70′ Poński), Kamiński, Nogaj – Putin, Piechniak (70′ Sudy).

Żółte kartki: Maksymilian Cichocki, Grzegorz Bonin