Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na mecz z Chełmianką Chełm. Zbiórka rzeczowa dla Stowarzyszenia „Lubelski Animals”

Trwa przedsprzedaż wejściówek na mecz 14. kolejki III ligi: Motor Lublin – Chełmianka Chełm (sobota, 27 października, godz. 16:00, Arena Lublin). Podczas meczu prowadzona będzie zbiórka artykułów dla podopiecznych Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami „Lubelski Animals”. Szczegóły poniżej.

Bilety na mecz nabywać można:

– online na stronie bilety.motorlublin.eu;
– w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6D i Placu Dworcowym 4 – całodobowo;
– w siedzibie klubu na Arenie Lublin – w dni powszednie w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 26.10 w godz. 9:30-18:30;
– w kasach biletowych Areny Lublin – tylko w dniu meczu od godz. 10:00.

Przypominamy, iż ceny biletów w przedsprzedaży są niższe, niż ceny wejściówek w dniu meczu.

Szczegółowy cennik biletów znaleźć można na stronie motorlublin.eu/bilety.Podczas meczu z Chełmianką Chełm na Arenie Lublin odbędzie się zbiórka artykułów, które następnie przekazane zostaną Stowarzyszeniu Opieki nad Zwierzętami „Lubelski Animals”.

Przy każdym wejściu na stadion (przy kołowrotach prowadzących na sektory F, H, I oraz przy wejściu VIP) ustawione zostaną stoiska, na których wolontariusze Stowarzyszenia przyjmować będą:
– mokrą karmę dla psów i kotów,
– podkłady higieniczne,
– starą pościel, ręczniki, koce,
– inne artykuły dla zwierząt.

Ponadto w przypadku korzystnych warunków pogodowych nasz stadion odwiedzą podopieczni Stowarzyszenia wciąż czekający na nowy dom. Przed spotkaniem będzie można zapoznać się ze zwierzakami i postawić pierwszy krok na drodze procesu adopcyjnego.

Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami „Lubelski Animals” zajmuje się szeroko pojętą działalnością pomocową na rzecz zwierząt. Stowarzyszenie prowadzi lecznicę, w której leczy zwierzęta bezdomne. Opiekuje się nimi, ale również poszukuje im nowych domów.

Jak czytamy na stronie Stowarzyszenia: „Naszą pasję do zwierząt realizujemy poprzez szereg ludzkich odruchów. Chore – leczymy, głodne – karmimy, bezdomnym – szukamy domu. Ale również edukujemy już od najmłodszych lat, by decyzja związana z posiadaniem zwierzęcia domowego była w pełni odpowiedzialna i świadoma”.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie:
http://www.animals.lublin.pl

Zachęcamy również do odwiedzania strony Facebook Stowarzyszenia, gdzie pojawiają się informacje o bieżącej działalności, w tym m.in. o zwierzętach dostępnych do adopcji:
https://www.facebook.com/lubelskianimals


Kontakt:
Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami „Lubelski Animals”
ul. Kalinowszczyzna 46 (20-129) w Lublinie.

tel.: +48 530 108 109
e-mail: biuro@animals.lublin.pl

Źródło: motorlublin.eu

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*