Motor Lublin 1 – 2 Ruch Chorzów

W meczu 2. kolejki sezonu 2021/22 Motor Lublin przegrał przed własną publicznością z Ruchem Chorzów 1:2.

W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka. Jej autorem był kapitan drużyny gości, Tomasz Foszmańczyk. Po zmianie stron przyjezdni podwyższyli na 2:0 za sprawą trafienia Łukasza Janoszki. Pięć minut później kontaktowego gola zdobył Michał Fidziukiewicz. Pomimo kolejnych okazji z obu stron, więcej bramek już nie zobaczyliśmy i kompet punktów pojechał na Górny Śląsk.

Motor Lublin – Ruch Chorzów 1:2 (0:1)
Bramki: Fidziukiewicz 62 – Foszmańczyk 34, Janoszka 57

Motor: Kiełpin – Dudziński, Błyszko, Wawszczyk, Moskwik, Wójcik (58 Ryczkowski), Rak (79 Sędzikowski), Kusiński (46 Swędrowski), Ceglarz (79 Firlej), Vitinho (90+ Ropski), Fidziukiewicz

Ruch: Bielecki – Kasolik, Nawrocki, Kulejewski, Wójtowicz (70 Siwek), Mokrzycki (85 Wyroba), Neugebauer, Szkatuła (85 Kowalski), Janoszka (72 Bedzieszak), Foszmańczyk (89 Żagiel), Szczepan

Żółte kartki: Wawszczyk, trener Marzec – Kasolik, Mokrzycki, Wyroba

Sędziował: Marcin Szrek (Kielce)