Lutnia Piszczac 1 – 3 Motor II Lublin

To już szóste zwycięstwo z rzędu naszych rezerw! Tym razem drużyna Wojciecha Stefańskiego pokonała na wyjeździe Lutnię Piszczac 3:1. W Piszczacu rezerwy Motoru był wzmocnione aż czterema zawodnikami z pierwszej drużyny. W podstawowym składzie pojawili się: Maks Cichocki, Sebastian Rak, Dominik Kunca i Krzysztof Ropski. Ropa szybko zdobył dwa gole, a trzeciego w 25 minucie dołożył Kunca. Po przerwie odważniej zagrali gospodarze i udało im się zdobyć honorową bramkę. Należy nadmienić, że w kilku sytuacjach dobrze bronił Michał Lach. Gratulujemy naszej drużynie kolejnego zwycięstwo. Motor United!

Lutnia Piszczac – Motor II Lublin 1:3 (0:3)

Bramki: Ropski (7, 12), Kunca (19), Krzewski (61)

Motor II: Lach – Łopuszyński, Zbiciak, Cichocki, Janiszek, Bednarczyk, Gierała, Rak (60 Wójtowicz), Kunca (60 Kafel), Kosior (77 Śledź), Ropski (60 Baryła).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!