Niestraszne nam czarne chmury – wszyscy na mecz!

Wyjazdowy mecz bez udziału publiczności we Wronkach sprawił, że przerwa od aktywnego wspierania naszej drużyny wydłużyła się o dodatkowy tydzień. Już dzisiaj wracamy na nasze trybuny i czeka nas mecz z Garbarnią Kraków. Pewnie niektórych może zniechęcać deszczowa pogoda, ale dla wszystkich maruderów mamy wspomnienie z 2014 roku, kiedy to podczas meczu, również z krakowską Garbarnią nad stadionem przy Al. Zygmuntowskich przeszły czarne chmury. W trakcie spotkania padał obfity deszcz z gradem. Obecni wówczas pamiętają, że niestraszne nam były fatalne warunki pogodowe, ba jeszcze bardziej zmotywowało nas to by pokazać swój fanatyzm a doping dla drużyny stał na wysokim poziomie. 

Od meczu z Ruchem minęło już trochę czasu, ale właśnie w tamtym czasie informowaliśmy was o zasadach panujących na Sektorze H. I tak przypominamy wam je po raz kolejny:

– Sektor H to miejsce na którym dopinguje się przez cały mecz;
– na 30 minut przed rozpoczęciem meczu wszyscy mają być już na sektorze;
– kibice, którym szczególnie zależy na jakości dopingu niech zajmują miejsca w centralnej części sektora;
– osoby, które będą miały inny kolor koszulki niż żółta, będą schodziły na boki sektora (nie dotyczy zgody i układowiczów);
– osoby pijane będą wypraszane z sektora;
– na Sektorze H obowiązuje bezwzględny zakaz nagrywania filmików;
– po gwizdku końcowym zostajemy na sektorze i czekamy na przyjście piłkarzy;

Po raz kolejny przypominamy wam też o tym, że osoby, które chcą zdzierać gardło przez całe spotkanie, niech zajmują miejsca w centralnej części sektora. Im więcej takich osób będzie stało obok siebie, tym lepszy będzie doping. Mimo kiepskiej pogody, pamiętajcie o akcjach „wszyscy na żółto” i „fanatyku w szaliku”. Podczas meczu z GKS-em Bełchatów tych szalików było już całkiem sporo, ale wciąż nie jest to maksimum naszych możliwości. Od nas wszystkich zależy jak będzie prezentował się nasz młyn.

Na dzisiejszym mecz będą prowadzone zapisy na wyjazd do Grodziska Mazowieckiego. Więcej na ten temat znajdziecie w osobnym artykule (tutaj).

Tak więc, widzimy się na Sektorze H punktualnie o godz. 17:00 i lecimy z fanatycznym dopingiem! AVE MOTOR!!! 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*