Nowe flagi: „Ultras” i „Witamy w Naszym Mieście”

Podczas meczu z Cracovią debiut zaliczyły dwie nowe flagi. Jedna z nich to replika flagi „ULTRAS” o wymiarach 2 x 8,6 m. Jej pierwsza wersja była mniejsza i powstała 26 lat temu, uszyta własnym sumptem w domowym zaciszu. Po raz pierwszy zawisła na meczu Start Krasnystaw – Motor Lublin 5.11.2000 roku. Na tym wyjeździe obecnych było 120 Motorowców. W tamtym czasie nasza drużyna występowała na poziomie IV ligi lubelskiej i były to wyjątkowo trudne chwile dla Motoru. Dopiero w kolejnym sezonie Motor wywalczył awans do III ligi.

Druga flaga to „WITAMY W NASZYM MIEŚCIE” o wymiarach 2 x 20 m, wykonana na wzór graffiti, które dziś już nie istnieje. Co ciekawe inspiracją do stworzenia grafa był utwór Wschodniej Strony. To właśnie graficiarski styl nadaje jej wyjątkowy charakter i sprawia, że wyróżnia się na scenie kibicowskiej.

Obie flagi zostały uszyte w Sosnowcu przez Flag Factory.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*