Vlepki

O vlepkach ogólnie…
Vlepki to od lat najtańsza i najprostsza forma promocji nas kibiców Motoru i naszych poglądów, wyznawanych przez nas wartości jak i przede wszystkim naszego ukochanego klubu. Od kiedy pierwsze vlepki pojawiły się u nas w mieście od razu zaczęły cieszyć się bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodzieży ale też nie tylko. Starsi kibice również ulegli vlepkomanii. Zostało oklejone nasze całe miasto, autobusy, szkoły itp. Naklejki w barwach Motoru również były wysyłane do ziomków którzy nie mogli być w danej chwili z nami. Vlepki ponadto trafiały do kibiców Motoru, którzy mieszkają za granicami Polski i tam też były rozklejane i służyły promocji naszego klubu. Normą stało się że prawie każdy kibic Motoru, który wybierał się czy to na wakacje, ferie zimowe czy inny wyjazd poza nasz region nie mógł zapomnieć o vlepkach. Vlepki w barwach Motoru były rozklejane w różnych miastach Polski jak i za granicami naszego kraju, czy to w Europie czy na innych kontynentach. W tym miejscu pragniemy podziękowania twórcom projektow do wszystkich edycji vlepek Motoru.

Historia vlepek Motoru:
I edycja vlepek Motoru pojawiła się pod koniec 2003 roku. Liczyła ona 14 wzorów (rozmiar 5×5 cm) i był to niewielki nakład kilka tysięcy sztuk. W połowie 2004 roku światło dzienne ujrzała II edycja Vlepek, w jej skład wchodziło 19 wzorów (rozmiar 5x5cm), również był to niewielki nakład. Jako, że zainteresowanie vlepkami wzrastało, niebawem wyszla III edycja, która liczyła już 36 wzorów (5×5 cm). W roku 2005 powstały dwie edycje: IV edycja – 36 wzorów (5×5 cm) V edycja – 24 wzory (8×8 cm). Po kilkunastu miesiącach przerwy na początku roku 2007 powstała VI edycja – 25 wzorów (5×5 cm). Już niebawem bo po kilku tygodniach powstały dwie kolejne edycje VII i VIII, w obu przypadkach po 20 wzorów (7×7 cm). W maju 2007 pojawiła się IX edycja Vlepek – edycja specjalna, zawierała 20 najciekawszych wzorów (7×7 cm) wybranych z poprzednich edycji. Pod koniec czerwca 2007 ukazała się już X edycja vlepek naszego klubu – 20 wzorów (7×7 cm). Gdy wakacje 2007 dobiegły końca w sprzedaży pojawiła się XI edycja vlepek naszego klubu – 15 wzorów (7×7 cm). Gdy runda jesienna sezonu 2007/08 dobiegała końcawyszła nowa XII edycja vlepek w jej skład weszło 17 wzorów (8×8 cm). Na początku 2008 roku, a dokładniej w lutym, ukazała się XIII edycja Vlepek Motoru, zawierała 24 nowe wzory(8×8 cm). Początek maja 2008 przyniósł nową XIV edycję vlepek – 22 wzory (8×8 cm oraz 16×8 cm). Na koniec roku 2008 wydana została specjalna XV edycja vlepek w jej skład weszło 24 wzory (8×8 cm), a złożyły się na nią najciekawsze wzory z poprzednich edycji. W roku 2009 wydana została jedna – XVI edycja vlepek, a miało to miejsce w połowie wakacji – 20 wzorów (8×8 cm) i 1 wzór (28×6 cm). Zanim osoby odpowiedzialne zabrały się za tworzenie kolejnej edycji, co jakiś czas w sprzedaży pojawiały się pojedynczo nowe wzory vlepek, z naciskiem na kształty prostokątny. W lipcu 2010 roku w sprzedaży pojawiła się nowa XVII edycja vlepek Motoru. W jej skład weszło aż 48 nowych wzorów (8x8cm) warto dodać że vlepki miały ramki w barwach klubowych: żółto-biało-niebieskie.

Czy na tym koniec ? Nie, w przyszłości na pewno pojawią się kolejne edycje Vlepek Motoru, które będą miały za zadanie reklamować nasz klub …

W roku 2011 powstała kolejna, XVIII edycja vlepek Motoru. W jej skład weszło 24 wzory (8×8 cm). Ramka vlepek wykonana została w żółto-biało-niebieskich barwach. Jest to ostatnia edycja, która została wydana przez Motor w 2011r. W styczniu 2012 roku nadszedł czas na wydanie XIX edycji (zima) vlepek Motoru, nakład tych vlepek to 24 wzory (8×8 cm). Tak jak nas już vlepki Motoru przyzwyczaiły od XVII edycji te również mają ramkę w barwach klubowych: żółto-biało-niebieskie. Cała edycja wykonana na bardzo wysokim poziomie. Miejmy nadzieję, że na tym się nie skończy historia vlepek Motoru. We wrześniu 2012r. – wychodzą nowe vlepki Motoru, to już XX edycja. Ramka ma inny motyw, ale dalej nawiązuje do barw klubowych.. Edycja pod względem graficznym może się podobać, w jej skład wchodzi 24 wzory, wszystkie o rozmiarze 8x8cm (2 wzory mojego autorstwa). Na początku wrzesnia 2013r. powstaje XXI edycja vlepek lubelskiego Motoru. Wydana zostaje w 24 wzory, wszystkie rozmiaru 8x8cm. Vlepki posiadają ramkę w barwach. Na początku sierpnia 2014 zostaje wydana XXII edycja vlepek Motoru Lublin. Nakład sierpniowej edycji to 24 wzory wszystkie w rozmiarach 8x8cm, vlepki posiadają jednolitą żółtą ramkę. W środku października 2014 roku Motorowcy wydają kolejną już, XXIII edycję vlepek. Nakład to 24 wzory (10 wzorów mojego autorstwa), wszystkie vlepki są w rozmiarze 8x8cm i mają jednolitą żółtą ramkę. Wraz z końcem kwietnia 2015 roku Motorowcy wydają kolejną, już XXIV edycję vlepek. W skład edycji wchodzi 24 wzory o rozmiarze 8×8 cm. Vlepki posiadają żółto-biało-niebieską ramkę. W listopadzie 2015 roku powstaje kolejna, XXV edycja vlepek lubelskiego Motoru. W jej skład wchodzi 24 wzory w barwach. Wymiary tej edycji to standardowe 8x8cm. W marcu 2016 roku powstaje XXVI edycja vlepek Motoru. W tej edycji znajduje się kilka wzorów z poprzednich vlepek. Wymiary to 8x8cm, liczba wzorów wynosi 24, ramka w barwach.

I edycja
II edycja

 

III edycja
IV edycja
V edycja

 

VI edycja

 

VII edycja

 

VIII edycja

 

IX edycja

 

X edycja

 

XI edycja

 

XII edycja

 

XIII edycja

 

XIV edycja

 

XV edycja

 

XVI edycja

 

XVII edycja

 

XVIII edycja

 

XIX edycja

 

XX edycja

 

XXI edycja

 

XXII edycja

 

XXIII edycja

 

XXIV edycja

 

 

XXVI edycja
XXV edycja
Trójkolorowa