Informacje

Stowarzyszenie Kibiców Motoru Lublin „Motorowcy”

Nasze Stowarzyszenie powstało 7 listopada 2014 roku. Głównymi założeniami SKML ”Motorowcy” jest aktywizacja środowisk skupionych przy naszym ukochanym klubie – Motorze Lublin. W stowarzyszeniu skupieni są aktywnie działający kibice lubelskiego Motoru uczestniczący we wszystkich meczach drużyny zarówno w Lublinie jak i na spotkaniach wyjazdowych. Od początku istnienia nasze stowarzyszenie zajmuje się wszelkimi aspektami kibicowskiego życia.

Zorganizowaliśmy m.in. prezentację pierwszej drużyny Motoru, zbiórkę na gniazdo, które pojawiło się na trybunie „H”, wspólnie z klubem towarzyskie spotkanie ze Śląskiem Wrocław z okazji sześćdziesięciopięciolecia klubu, stworzyliśmy w Lublinie Ośrodek Kibice Razem – świetlicę gdzie każdy Motorowiec może codziennie przyjść, pograć na konsoli, w piłkarzyki czy odrobić lekcje, organizowane są tam spotkania z kibicami jak i porady prawne na szkoleniach z obsługi excela i pisania CV kończąc. Zadanie jest realizowane ze środków Gminy Lublin  Lublin.eu/Sport

To są tylko przykłady tego co udało nam się w tak krótkim czasie osiągnąć. Robimy to wszystko ku chwale lubelskiego Motoru i dla wszystkich kibiców. Wszystkich chętnych zapraszamy do wstąpienia w szeregi stowarzyszenia, im będzie nas więcej tym więcej będziemy w stanie zrobić!

Chcesz do nas dołączyć, napisać w kolejnej zakładce znajdziesz kontakt do SKML.

 AVE MOTOR!