Jubileusz 65-lecia Motoru Lublin już jutro

Przygotowania do wielkiej imprezy już na finiszu. Ostatni miesiąc przed tym wydarzeniem to bardzo intensywna praca wielu osób ze Stowarzyszenia Kibiców Motoru Lublin. Oprócz logistycznego przygotowania imprezy, zajęliśmy się również promocją tego wydarzenia. Zasięg promocji naszego wydarzenia to szeroko zakrojona kampania nie tylko w Lublinie, ale także w całym województwie, co było możliwe dzięki zaangażowaniu wszystkich naszych Fan Clubów.

Kilkanaście tysięcy plakatów, kilkadziesiąt tysięcy ulotek, blisko 150 bannerów i dziesiątki transparentów to tylko niektóre z tradycyjnych metod reklamy, które wykorzystaliśmy. Kampanie w social media dotarły do ponad trzystu tysięcy użytkowników. Dziesiątki informacji prasowych przesyłanych redakcjom sprawiło, że codziennie w jakimś medium można było znaleźć informację o meczu ze Śląskiem. Tak wielka kampania promocyjna to z pewnością sukces SKML, ale to także zasługa wielu osób, które bezinteresownie w tym przedsięwzięciu pomagały.

Wracając do najważniejszego dla nas wydarzenia, które ma miejsce w tym roku, chcemy wszystkich zaprosić nie tylko na mecz pierwszych drużyn, ale także na imprezy towarzyszące. Obchody rozpoczną się już w południe festynem rodzinnym przed stadionem. Dzieci i młodzież będą mogły bezpłatne korzystać ze wszystkich atrakcji przygotowanych przez organizatorów tj. dmuchane zjeżdżalnie, miękka góra czy malowanie twarzy. Natomiast o godzinie 14:00 rozpocznie się mecz kibiców. Fani Motoru i Śląska zmierzą się na boisku bocznym. Następną imprezą sportową będzie pojedynek Oldbojow Motoru i Śląska. Spotkanie główne rozpocznie się o godzinie 17:30. Zachęcamy do zakupu biletu w przedsprzedaży. Wejściówki na jubileuszowe spotkanie Motor Lublin – Śląsk Wrocław nabywać można:

– online na stronie internetowej www.motorlublin.com.pl;
– w siedzibie klubu przy Al. Zygmuntowskich 5 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:30);
– w Lombardzie Amsterdam 24h przy ul. Lwowskiej 6 (codziennie przez całą dobę);
– w kasach Areny Lublin przy ul. Stadionowej 1 (od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-19:00 oraz w dniu meczu od godz. 10:00).