Słowak i dwaj młodzieżowcy jednak nie dołączą

Lukas Janić, Przemysław Śliwiński i Dominik Prusaczyk, którzy byli przymierzani do lubelskiego trzecioligowca, nie będą wiosną bronić żółto-biało-niebieskich barw.

Pierwszy z wymienionych to doświadczony pomocnik ze Słowacji, który miał za sobą występy w Koronie Kielce, czy Podbeskidziu Bielsko-Biała. Na jego usługi nie zdecydował się jednak trener lubelskiego trzecioligowca, Marcin Sasal. Z kolei 21-letni Śliwiński i dwa lata młodszy Prusaczyk zrezygnowali z wzięcia udziału w dalszych testach w Motorze. Co prawda, obaj zagrali w ostatnim sparingu z Polonią Warszawa, ale niczym się nie wyróżnili i lubelski klub nie chciał podpisywać z nimi umów “w ciemno”.

Wspomniany mecz kontrolny w stolicy zakończył się porażką żółto-biało-niebieskich 0:7. Kolejna gra towarzyska czeka podopiecznych Marcina Sala w sobotę, 4 lutego. Lublinianie zmierzą się wówczas na wyjeździe z drugoligową Stalą Stalowa Wola. Najprawdopodobniej w tym spotkaniu wystąpią kolejni testowani gracze. – Cały czas prowadzimy rozmowy z potencjalnymi kandydatami do gry w Motorze i mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogli ogłosić podpisanie kontraktów – mówi trener Sasal. – Priorytetem jest znalezienie lewego obrońcy – kończy szkoleniowiec.

źródło: kurierlubelski.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*