Relacja i zdjęcia: Motor Lublin – Unia Tarnów 03.06.2017

W ostatnim domowym spotkaniu w tej rundzie Lubelski Motor podejmował Unię Tarnów. Po ostatnich wynikach rywali, szansa na awans w tym sezonie diametralnie wzrosła, więc można było spodziewać się dobrej frekwencji na Arenie. Zgodnie z przypuszczeniami liczba widzów w sobotnie popołudnie wyniosła 3 945, do rekordu tej rundy trochę zabrakło, ale jeżeli chodzi o ten poziom rozgrywek w naszym kraju, to wynik jest całkiem niezły. Młyn tego dnia tworzyło ok. 800 fanatyków, którzy głośnym dopingiem nieśli drużynę do zwycięstwa, warto też dodać, że zarówno Wesoła Ferajna jak i sektory rodzinne aktywnie włączały się w doping podczas trwania tego meczu, co momentami tworzyło znakomitą atmosferę. Na sektorze H wywiesiliśmy 4 flagi: ”Urodziliśmy się po to …”, ”Władcy Wschodu”, ”Niech Nas nienawidzą …”, ”Ave Motor” oraz transparent ”Arena nie dla Górnika”. Dodatkowo dwa płótna zdobiły sektor Wesołej Ferajny.
Goście zjawili się w ok. 50 głów z jedną flagą, na stadion z powodu wypadku na trasie wchodzą kilka minut po rozpoczęciu meczu. Przez większość spotkania prowadzą doping, jednak z perspektywy naszego sektora, byli zupełnie niesłyszalni. Piłkarze po niezłym spotkaniu odnieśli łatwe zwycięstwo pokonując Unię 3:0 i zrobili kolejny krok do awansu. Po końcowym gwizdku dziękujemy zawodnikom za walkę i wspólnie cieszymy się z wygranej.
Poniżej prezentujemy dwie fotogalerie z tego meczu autorstwa Doroty i Aleksandry.

Fotoreportaż z meczu: Motor Lublin – Unia TarnówDorota Gębka – 35 zdjęć

Fotoreportaż z meczu: Motor Lublin – Unia TarnówAleksandra Steć – 34 zdjęcia

 Kopiowanie naszych zdjęć na fejsbuka i na strony www przez serwisy kibicowskie możliwe jest tylko za naszą wcześniejszą zgodą.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*