#1950KARNETÓW – Włącz się do akcji!

Każdy Fanatyk życzy swojemu Klubowi jak najlepiej! Oprócz fanatycznego dopingu zarówno na meczach wyjazdowych jak i na Arenie Lublin można pomóc Motorowi w inny sposób! Zachęcamy razem z klubem do włączenia się do akcji 1950 KARNETÓW! Przekazujcie informację do znajomych. Na pewno nam się uda! 

W ramach wspólnej akcji z klubem przygotowaliśmy dla „Karnetowiczów” kilka niespodzianek :

 

Akcja „#1950karnetów”

Zasady zabawy są proste – jeśli w trwającej sprzedaży karnetów na rundę jesienną sezonu 2017/2018 zakupicie co najmniej 1950 stałych wejściówek, to po rundzie jesiennej klub zorganizuje mecz towarzyski, w którym karnetowicze zmierzą się z zawodnikami Motoru Lublin, a sędzią tego spotkania będzie prezes klubu Leszek Bartnicki.

Kibice zostaną wybrani na podstawie losowania spośród osób, które zakupiły karnet. Wylosowana osoba będzie mogła zrzec się udziału w meczu na rzecz innego, wybranego kibica z wykupionym karnetem.

Zapraszamy do zabawy! Akcja „#1950karnetów” to jedyna i niepowtarzalna okazja, by wejść w buty profesjonalnego zawodnika i zmierzyć się z ulubioną drużyną w prawdziwym piłkarskim meczu!

 
Lojalnościowy pakiet korzyści „Graj z Motorem”

To jednak nie wszystko! Aby jeszcze bardziej zachęcić Was do wspierania nas w zbliżającym się sezonie oferujemy lojalnościowy pakiet korzyści „Graj z Motorem”, który przysługuje każdej osobie, która kupi karnet na zbliżającą się rundę jesienną.

 
Pakiet obejmuje:

– udział w losowaniu voucherów na darmowe karnety w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018. Każde 100 karnetów kupionych przez kibiców przed rundą jesienną to kolejne 5 voucherów do bonusowej puli na rundę wiosenną. Czyli 100 karnetów to 5 voucherów, 500 karnetów to 25 voucherów, 1000 to 50 voucherów i tak dalej;

– zniżkę 10% na gadżety w sklepiku klubowym na Arenie Lublin;

– zniżkę 10% na zakup karnetu na rundę wiosenną w siedzibie klubu na Arenie Lublin;

– podczas każdego meczu domowego udział w losowaniu 5 zestawów z klubowymi gadżetami;

– przed każdym domowym meczem udział w losowaniu 3 osób, które otrzymają możliwość obejrzenia zawodów z sektora prasowego i wejścia na pomeczową konferencję prasową.

 

Jeśli ktoś z jakiegokolwiek powodu nie może uczestniczyć na meczach u siebie a chce wspomóc akcję prosimy o kontakt na wszelkie pytania na pewno odpowiemy! 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*