Sektory gości w rundzie wiosennej

W rundzie wiosennej odwiedzimy siedem miejscowości. Łącznie do pokonania mamy 1168km, a pierwszym przystankiem będzie Biała Podlaska.


Biała Podlaska 17.03 – 130 km
Stadion w Białej Podlaskiej w ostatnich latach mieliśmy okazję wizytować dwukrotnie. Jednak ani razu nie było nam dane zająć miejsca w tamtejszej klatce, ponieważ pojemność sektora gości wynosi 100 miejsc. Na ostatnim wyjeździe do Białej Podlaskiej byliśmy obecni w 260 osób i nic nie stoi na przeszkodzie, aby tym razem ta liczba została poprawiona.

Krosno 7.04 – 234 km
Druga miejscowość, którą będzie nam dane odwiedzić to Krosno i tamtejszy stadion miejski. W ostatnich latach kilkukrotnie wizytowaliśmy obiekt Karpat. W przypadku naszej ostatniej wizyty, gdzie pojawiliśmy się w liczbie 170 głów, nie mieliśmy okazji obejrzeć spotkania z wysokości sektora gości, ponieważ ciążył na nas zakaz wyjazdowy. W klatce na stadionie Karpat ostatni raz zawitaliśmy w 2015 roku, w liczbie 210 osób.

Jarosław 21.04 – 152 km
W ostatnich latach stadion w Jarosławiu, tak jak w przypadku Białej Podlaskiej odwiedzaliśmy dwukrotnie. Pierwszy wyjazd to wizyta na zakazie w 2015 roku, gdzie dzięki uprzejmości miejscowych działaczy 300 kiboli Motoru zajęło miejsca na trybunach gospodarzy. Druga z nich to niedawna wyprawa z 2017 roku, tym razem byliśmy obecni w 270 osób, a wraz z końcem pierwszej połowy została zaprezentowana przez nas oprawa.

Trzebinia 28.04 – 383 km
Tydzień po wizycie w Jarosławiu, czeka nas najdalszy wyjazd w rundzie. Do tej pory w Trzebini byliśmy obecni tylko raz – 155 osób w 2016 roku. Mimo kameralnego stadionu, sektor gości na stadionie miejskim jest zadaszony, więc na warunki nie można narzekać. Także, kto dwa lata temu nie był z nami w tej malowniczej miejscowości, ma szansę w tej rundzie nadrobić zaległości!
 

Chełm 26.05 – 72 km
Po dwóch dalekich wyprawach w województwo małopolskie, czeka nas bliski wyjazd na mecz zgodowy do Chełma. Klatki w Chełmie nie ma sensu przedstawiać, ponieważ tak jak w latach poprzednich wspólnie z Chełmianką zajmiemy miejsce na ich sektorach.

Radzyń Podlaski 2.06 – 73 km
Po wyjeździe do Chełma, czeka nas kolejna bliska wyprawa, tym razem będzie to Radzyń Podlaski. Specyficznego sektora gości na stadionie miejskim w Radzyniu, chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, bo w ostatnich latach wizytowaliśmy ten obiekt kilkukrotnie, zarówno w ramach rozgrywek ligowych jak i pucharowych. Ostatnia nasza wizyta to 11 czerwca 2017 roku, gdzie byliśmy obecni w liczbie ponad 500 głów!

Ostrowiec Świętokrzyski 16.06 – 124 km
Na ostatni wyjazd w sezonie wypada nam wyprawa do Ostrowca w województwie świętokrzyskim. Na obiekcie miejskim, gdzie swoje mecze rozgrywa drużyna KSZO, znajdują się dwa sektory gości. Sektor duży o pojemności 500 miejsc i sektor mały, który pomieści 350 osób. Większość z nas miała okazję poznać już oba z nich, gdyż w 2017 roku w Ostrowcu byliśmy obecni w liczbie 800 głów! Miejmy nadzieję, że w tej rundzie również uda nam się osiągnąć podobny wynik.

 

MOTOR ON TOUR

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*