Prezent dla Cypisa na 40 urodziny

Robimy prezent Cypisowi na 40 urodziny !

Mariusz Zielinski – czyli Cypis z FC Bełżyce został beneficjentem biegu Lublin Business Run i ma szansę na otrzymanie profesjonalnej protezy z pneumatycznym lub hydraulicznym kolanem. Wszyscy mobilizujemy się, żeby mu w tym pomóc.
Czym jest Lublin Business Run – to charytatywna sztafeta, w której udział mogą wziąć 5-osobowe zespoły. Opłata startowa w wysokości 378 zł (brutto) zasila zbiórkę na protezę dla Cypisa.
Bieg odbędzie się 2 września 2018 roku – w dniu 40 urodzin Cypisa.

Jak można pomóc?

1. Zebrać 5 osób i zarejestrować swoją drużynę, która weźmie udział w biegu 2 września 2018 roku – Każda osoba, będzie miała do przebiegnięcia około 3.5 km https://polandbusinessrun.pl/member/pl/team/add

2. Jeżeli nie możecie, nie chcecie, nie dacie rady biec – na liście zarejestrowanych drużyn wybieracie dowolną drużynę np. SKML MOTOROWCY i klikacie przycisk „POMAGAM BARDZIEJ” – wpłacając dowolną kwotę na drużynę – kwota ta zasili zbiórkę dla Cypisa. https://polandbusinessrun.pl/pl/pbr/lublin/helping-more

3. Zachęcać wszystkich znajomych, firmy, grupy żeby zgłosili swoje drużyny do biegu, lub wsparli zbiórkę poprzez wpłatę na wybraną przez siebie drużynę.

Udostępniajcie dalej – MOTOR UNITED!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*